Hotel Antonio***

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1797/151368458758657700.png
Jelcz-Laskowice 55-220, woj. dolnośląskie
Wrocławska 10
tel.: 71 381 21 21
http://www.hotelantonio.eu/
marketing@hotelantonio.eu
Hotel Antonio*** - Jelcz-Laskowice

Hotel Antonio to funkcjonujący od 2006 roku, nowoczesny hotel biznesowy, położony 25km od aglomeracji Wrocławia i 10km od miasta powiatowego Oławy. Hotel nasz stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku podczas podróży biznesowych, jak również miejsce dla osób chcących zorganizować wyjątkowe spotkanie lub imprezę. Dla bezpieczeństwa naszych Klientów obiekt jest monitorowany i chroniony całą dobę.

Nasz hotel stanowi doskonałą bazę do organizacji dużych uroczystości weselnych i poprawin. Jesteśmy w stanie zorganizować niepowtarzalną imprezę weselną dla ponad 200 Gości. Proponujemy wybór atrakcyjnych propozycji menu, profesjonalne udekorowanie sali, a także wyjątkową aranżację stołów. Nasza grupa kelnersko-barmańska zadba o wyjątkową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. Doświadczenie w organizowaniu dużych imprez weselnych jest naszym największym atutem.

Oferujemy atrakcyjne menu weselne wraz z poprawinami w atrakcyjnej cenie już od 200,00 PLN od 1 osoby. Na życzenie Państwa pomagamy również w doborze profesjonalnego zespołu muzycznego, DJ’a i/lub wodzireja. Organizując wesele w naszym hotelu Goście weselni otrzymają specjalne ceny usług noclegowych natomiast Para Młoda komfortowy apartament w Noc Poślubną gratis. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2021

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top