Hotel Amazonka CONFERENCE & SPA****

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1848/151333090296976300.png
Ciechocinek 87-720, woj. kujawsko-pomorskie
Traugutta 5
tel.: 54 283 42 71 lub 54 283 60 65
http://amazonka.ciechocinek.pl
amazonka@ciechocinek.pl
Hotel Amazonka CONFERENCE & SPA**** - Ciechocinek

Hotel AMAZONKA Conference & SPA*** ma zaszczyt zaprosić Państwa, do zapoznania się z bogatą ofertą usług, w zakresie organizacji wesel, komunii, chrzcin i wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

Nowoczesne stylowe wnętrza, przytulne patio z romantyczną fontanną, cicha spokojna okolica w sąsiedztwie urokliwego Parku Zdrojowego, znakomita kuchnia oferująca szeroki wachlarz doskonałych potraw oraz miła, profesjonalna obsługa... to wszystko sprawa, że ta wyjątkowa uroczystość, będzie dla Państwa i wszystkich zaproszonych Gości niezapomnianym przeżyciem…

Każda Młoda Para ma prawo cieszyć się przepiękną uroczystością, która już na zawsze zapisze się w jej pamięci i nawet po wielu latach będzie wspominana jako jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Właśnie dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę tego niepowtarzalnego dnia. Doskonałym miejscem na organizację przyjęcia weselnego okaże się Hotel AMAZONKA w Ciechocinku.

Do dyspozycji naszych Gości pozostają eleganckie i przestronne sale bankietowe, w których będziecie Państwo mieli okazję bawić się do białego rana. Dzięki wydzieleniu części restauracyjnej i parkietu będziecie mogli cieszyć się smakiem wspaniałych dań, a także doskonałą zabawą taneczną. Zależnie od preferencji umożliwiamy wykorzystanie kilku małych okrągłych stołów bądź długiego połączonego stołu dla wszystkich gości.

Dostosowując się do oczekiwań Pary Młodej jesteśmy w stanie zaoferować wybór spośród trzech pakietów menu, wśród których znajdują się:

  •     perłowy,
  •     brylantowy,
  •     diamentowy.

Zapewniamy także profesjonalną obsługę, która zadba o to, aby każde wesele w Hotelu AMAZONKA w Ciechocinku było niezapomniane.

Na wesela w piątki oraz w maju oferujemy 10% rabatu na menu!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2708

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top