Hotel - Restauracja Platan***

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4342/150105081657893500.png
Sędziszów Małopolski 39-120, woj. podkarpackie
Sielec 79A
tel.: 666 089 827 lub 660 773 919
http://hr-platan.pl/
biuro@hr-platan.pl
Hotel - Restauracja Platan*** - Sędziszów Małopolski

Hotel-Restauracja PLATAN zlokalizowany jest w miejscowości Sielec, powiat ropczycko-sędziszowski, woj. podkarpackie (50°3’49.678˝N 21°43’53,306˝E), w bezpośrednim sąsiedztwie drogi nr 94, która biegnie od wschodniej granicy Polski z Ukrainą do granicy niemieckiej (lokalizacja - skrzyżowanie Rzeszów-Kraków, Sędziszów Małopolski-Wielopole Skrzyńskie). W odległości 7 kilometrów od HR PLATAN przebiega autostrada A4 (węzeł Sędziszów Małopolski).

HR PLATAN istnieje od 2012 roku., dysponuje 25 pokojami hotelowymi o trzy gwiazdkowym standardzie, restauracją dla 35 osób oraz ogródkiem restauracyjnym dla kolejnych 50 osób. Umiejscowiony jest pośrodku parku, w stylu angielskim, o powierzchni 2,5 ha, na obszarze którego znajduje się kilkaset metrów utwardzonych ścieżek, oświetlonych nocą. Ponadto cały park jest ogrodzony, a obiekt posiada parking i stały monitoring. Na terenie obiektu znajdują się atrakcje dla dzieci m.in.: plac zabaw, boisko do piłki nożnej, staw rybny, w którym możecie Państwo wędkować. Ponadto HR PLATAN posiada sale bankietową przeznaczoną dla 200 osób oraz salę konferencyjno-szkoleniową przeznaczoną dla 45 osób.

Jako dla osoby zarządzającej Hotelem-Restauracją PLATAN najważniejszym wyzwaniem jest dla mnie misja HR PLATAN: „Tworzenie miłego, przyjaznego, rodzinnego, będącego odzwierciedleniem atmosfery domowej klimatu, sprzyjającemu odpoczynkowi”. Wszelkie działania podejmowane przeze mnie temu służą, zarówno te dotyczące Państwa pobytu w hotelu, jaki i te wiążące się z tym, czego Państwo spróbujecie w naszej restauracji.
Ponownie mając, na uwadze HR PLATAN, mój cel określa wizja, którą wyznaczył HR PLATAN: „Stanie się najlepszym miejscem dla odpoczynku, który charakteryzuje najwyższy standard, jakość i „smak”. Dążenie do doskonałości i ciągły rozwój”.

Prywatnie natomiast fascynują mnie podróże i kuchnie świata, których smaki, pragnę chociaż w uproszczonej formie, odzwierciedlić w menu restauracyjnym HR PLATAN. Najbliższa mi jest kuchnia włoska, którą najbardziej cenię, ale także kuchnia staropolska, a szczególnie dania z dziczyzny, które zdarza się, samodzielnie przygotowuję.

Z tego względu, że traktuję zarówno misję jak i wizję niesamowicie poważnie, jestem do Państwa ciągłej dyspozycji. W razie potrzeby proszę zgłosić chęć spotkania ze mną personelowi HR PLATAN.

Informacje o okolicy Twojego obiektu

Hotel-Restauracja PLATAN, znajduje się w odległości 29,5 km od lotniska Rzeszów-Jasionka. Rzeszów - 200 tyś. miasto, natomiast zlokalizowane jest w odległości 21 km od HR PLATAN, a podróż trwa 15 minut. Miasto to proponuje wiele atrakcji w postaci m.in.: Starówki z Rynkiem oraz XVI wiecznym Ratuszem i studnią z XVII wieku. Pod rynkiem znajduje się Podziemna Trasa Turystyczna, obejmująca 25 piwnic i 15 korytarzy, sięgających 10 m w głąb ziemi. Wokół rynku zlokalizowane są liczne puby, kawiarnie, restauracje. Ponadto na uwagę zasługują: Dawny Konwent Pijarów, Zamek Lubomirskich, Letni Pałac Lubomirskich, Zespół Klasztorny Bernardynów oraz rozsławiający miasto Pomnik Czynu Rewolucyjnego.
W odległości 20 km od HR PLATAN zlokalizowana jest miejscowość Kolbuszowa, której znakiem rozpoznawczym jest Muzeum Kultury Ludowej, przedstawiające XIX i XX wieczną polską wieś, kulturę Lasowiaków i Rzeszowiaków.
Ponadto na uwagę zasługuje szlak turystyczny Puszczy Sandomierskiej. Nieopodal, miejscowość Stobierna (15 km) – Osada Słowiańska. Natomiast słynne polskie Bieszczady, to odległość 120 km.

Obiekt jest idealny dla rodzin

Hotel-Restauracja PLATAN to miejsce, przystosowane zarówno pod indywidualny pobyt jak i pobyt rodzinny. Celem zagospodarowania czasu wolnego najmłodszych Gości, którzy w naszym odczuciu, stanowią najważniejszą, a zarazem najbardziej wymagającą część rodziny, HR PLATAN oferuje wiele udogodnień, które im służą.

Część hotelowa, na Państwa wyraźne życzenie, może zostać wyposażona w łóżeczko, które zapewni komfortowy pobyt Państwa najmłodszych pociech. Ponadto w pokoju hotelowym, możemy zapewnić niezbędne elementy typu: podgrzewacz na butelki dla dzieci, przewijak i maty do przebierania, czajnik.

Restauracja serwuje także dania przeznaczone specjalnie dla naszych najmłodszych Gości, z uwzględnieniem ich upodobań kulinarnych, które są specjalnie oznaczone w menu restauracyjnym.
Czas wolny Państwa dzieci, może wypełnić natomiast plac zabaw. Dla starszych dzieci, oferujemy atrakcje w postaci boiska do piłki nożnej. Ponadto możecie Państwo razem z nimi oddać się przyjemności wędkowania, we w pełni zabezpieczonym stawie, zlokalizowanym bezpośrednio przy obiekcie. Poza tym cały obiekt jest ogrodzony, co wpływa na bezpieczeństwo.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2289

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top