Hold Your Memories - Fotografia Ślubna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2483/150824938628080900.png
Sulejówek 05-071, woj. mazowieckie
Krakowska
tel.: 533 413 866
http://holdyourmemories.blogspot.com
eveadrienne@gmail.com
Hold Your Memories - Fotografia Ślubna - Sulejówek

Witam wszystkich na mojej stronie, która będzie poświęcona realizacji mojej pasji i miłości do fotografii w wykonaniu komercyjnym, na zlecenie i w sposób profesjonalny. Oferuję Wam moją Autorską fotografię, moje spojrzenie, gust i smak, wyczucie i poezję do zobrazowania miłości wśród ludzi, cudu narodzin, radości i szczęścia. Umieszczać będę tutaj reportaże ślubne, sesje ślubne, fotografię narzeczeńską, dziecięcą, "brzuszkową", intymne portrety i wszelkie fotografie, które powstały po to, by ZATRZYMAĆ WSPOMNIENIA.

Fotografia ta to zatrzymywanie wspomnień na zdjęciach, które na zawsze będą przypominać o tych najważniejszych chwilach ludzkiego życia.
Szczerze uwielbiam chwytać chwile szczęścia, dlatego postanowiłam także po to brać aparat do ręki. Lubię sprawiać radość ludziom swoimi umiejętnościami i wrażliwością.

Zapraszam zatem do śledzenia moich poczynań ( oraz na czekanie na niespodzianki ). A ci, którzy chcieliby powierzyć mnie i mojemu aparatowi swoje najważniejsze wspomnienia, zapraszam do zapoznania się z ofertą, która jest dostępna przy kontakcie mailowym (eveadrienne@gmail.com).

Jeśli potrzebujecie dwojga fotografów do uwiecznienia Waszych chwil i emocji, szczególnie podczas zaślubin, sesji plenerowych, dla szerszego i pełniejszego zobrazowania zdarzenia, zrobimy to dla was wspólnie wraz z Jackiem, http://photovisualstudio.net. Dojedziemy wraz ze sprzętem w każdy zakątek Polski, dolecimy w każde miejsce Europy i świata. Uwielbiamy podróżować i latać, a życie to piękna podróż.


Pozdrawiam,
Ewa Szumowska

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1921

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top