Hasborg

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4294/149623074440884800.png
Rakszawa 37-111, woj. podkarpackie
Rakszawa
tel.: 17 226 11 16
http://www.hasborg.pl/
infohasborg@eu.com
Hasborg - Rakszawa

HASBORG jest profesjonalną firmą istniejącą na rynku od wielu lat. To uznany producent maszyn piekarniczych i cukierniczych.

Oferuje swoim klientom między innymi nowoczesne maszyny cukiernicze, maszyny do produkcji ciastek, całe profesjonalne linie do produkcji ciastek.

Marka zapewnia kompleksowe wyposażenie cukierni i piekarni. Maszyny HASBORG cieszą się powodzeniem dzięki ich solidnemu wykonaniu, niezawodności, jak również niskiemu zużyciu energii.

Pozwala ono na minimalizowanie kosztów pracy wielu przedsiębiorstw wyrabiających słodycze takie jak ciastka biszkoptowe, ciastka bezowe, ciastka kruche oraz ciastka piernikowe.

Automaty do ciastek, ubijaczki cukiernicze, piece obrotowe i tunelowe czy oblewarki do czekolady to bowiem specjalność HASBORGA, który umożliwia też profesjonalne projektowanie linii produkcyjnych. W szerokim asortymencie marki znajdziemy również automaty formujące, tunele chłodzące, blaty biszkoptowe i inne akcesoria do tworzenia słodyczy o niepowtarzalnym smaku i wyglądzie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1036

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top