GRZESMAN Garnitury. Producent. Sklep Firmowy.

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3145/153726941882090200.png
Dąbrowa Górnicza 42-520, woj. śląskie
Ujejska 71
tel.: 501 009 200 lub 32 261 31 93
http://https://www.grzesman.pl/
garnitury@grzesman.pl
GRZESMAN Garnitury. Producent. Sklep Firmowy. - Dąbrowa Górnicza

GRZESMAN Garnitury- jako firma rodzinna działamy na rynku  od 1996 roku, wcześniej jako marka Grzesik. Specjalizujemy się w szyciu na miarę garniturów męskich, marynarek i spodni męskich wizytowych. Aby sprostać ciągle rosnącym oczekiwaniom klientów, ciągle poszerzamy gamę swoich wyrobów i usług.

  Nasze garnitury cechuje wysoka jakość. Wykorzystujemy przede wszystkim dobre, sprawdzone i niemnące się materiały- polskie i z importu: wełnę, bawełnę, poliestry, wiskozę, aksamit i sztruks. Głównie z dodatkami uszlachetniającymi nadającymi miękkość w dotyku i powiewność.

  W naszej ofercie spotkają się Państwo z szerokim wyborem odzieży eleganckiej męskiej, przede wszystkim garniturów, marynarek oraz spodni wizytowych. Rozumiemy, że każdy klient ma swoje indywidualne potrzeby i poprzez różnicowanie oferowanych towarów dokładamy wszelkich starań, aby im sprostać.

  W standardowym asortymencie posiadamy małe, duże oraz bardzo duże rozmiary. Szyjąc garnitury na zamówienie lub na miarę, podejmujemy się także zleceń nietypowych. Jako jedna z niewielu firm na Śląsku specjalizujemy się w szyciu produktów o bardzo dużych rozmiarach.

  U nas wykalifikowany personel dobierze państwu odpowiedni rozmiar, zaproponuje szeroki zakres krojów i kolorystki. Zależy nam, by nasz klient był w pełni zadowolony z dokonanego zakupu i w pełni usatysfakcjonowany swoim wyborem w przyszłości użytkując ubranie  naszej marki w różnych okolicznościach. 

 W sklepie firmowym w Dąbrowie Górniczej- Ujejscu, oprócz garniturów, marynarek i spodni, oferujemy jeszcze wiele innych produktów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1729

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 31.12.2019
Bardzo miła obsługa. Właściciel prezentuje profesjonalizm. Zakupy bardzo udane. Polecam gorąco.
Top