Grzegorz Ciepiel Fotografia Ślubna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2372/150998418994397800.png
Lublin 20-863, woj. lubelskie
Młodej Polski
tel.: 790 459 593
http://www.ciepiel.pl
grzegorz@ciepiel.pl
Grzegorz Ciepiel Fotografia Ślubna - Lublin

Rację miał ten kto napisał że najlepiej jest robić to co się lubi. Miałem być biotechnologiem i takie też studia skończyłem, laboratorium nie było jednak dla mnie.

Pierwszy aparat dostałem od Chrzestnego na komunię. Pamiętam ten prezent doskonale gdyż otworzyłem go jako ostatni. Cieszyłem się wtedy ogromnie.

Dziś jestem fotografem z zawodu i chcę się dzielić moją pracą z Wami.  Mam doświadczenie w reportażu prasowym w Polsce oraz poza jej granicami a także  fotografii portretowej.

Od kilku lat jestem mężem, mieszkam w Warszawie ale gdy tylko mogę wyruszam w drogę. Prowadzę blog podróżniczy www.ciepiel.pl/podroze.

Fotografuję zwykle od przygotowań przyszłej żony. Jeżeli jest możliwość staram się również złapać przygotowania Pana Młodego, emocje towarzyszące ludziom i wszystko to co dzieje się przed uroczystością. Fotografuję błogosławieństwo o ile jest, następnie ceremonię w kościele lub USC. Posiadam wydaną przez kurię legitymację uprawiającą do fotografowania w obiektach sakralnych.

Wesele fotografuję w zależności od życzenia pary – albo pierwsze 2 godziny albo łącznie z oczepinami, tortem, do 1:00-1:30 w nocy.
Sesje plenerową zwykle robimy w inny dzień niż dzień ślubu, by mieć więcej czasu i pozbawić się przedślubnych stresów. Zdjęcia plenerowe trwają zwykle kilka godzin dlatego najlepiej mieć tego dnia wolne. Miejsca sesji omawiamy zawsze wspólnie wcześniej, przy czym nie ma problemu z wyjazdami w odległe części Polski czy poza jej granice. Zagraniczna sesja plenerowa to nie tylko doskonała pamiątka w postaci zdjęć ale również przygoda.

Sesje narzeczeńską  wykonujemy kilka miesięcy/tygodni przed ślubem w wybranym wcześniej miejscu. Zajmuje to zwykle od 1 do 3 godzin.
Fotografuję również inne uroczystości rodzinne, jak chrzest czy pierwsza komunia święta. Wykonuję zdjęcia ciążowe i rodzinne sesje z dziećmi.

Pracuję na pełno-klatkowych lustrzankach i systemie jasnych obiektywów firmy NIKON. Odbitki, fotoalbumy i fotoksięgi wykonuję na profesjonalnych papierach fotograficznych.
W sprawie wolnego terminu, dokładnego cennika, ilości zdjęć, odbitek, proszę o kontakt.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1461

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top