Grupa Muzyczna MaxDance

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1990/149166314768815500.jpg
Baranów 24-105, woj. lubelskie
Szkolna 9
tel.: 601 370 100 lub 606 853 974
http://www.maxdance.com.pl
kontakt@maxdance.com.pl
Grupa Muzyczna MaxDance - Baranów

Maxdance to połączenie wytrawnego konferansjera-wodzireja i dj-a z kilkunastoletnim doświadczeniem w realizacji tego typu przedsięwzięć. Od kilkunastu lat mamy wielką przyjemność i satysfakcję prezentować naszą muzykę wśród bardzo szerokiego spektrum publiczności. Do każdej imprezy przygotowujemy się kompleksowo, uwzględniając oczekiwania wiekowe i repertuarowe.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie odbywając wiele spotkań dotyczących kształtu imprezy i oczekiwań naszych kontrahentów. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma inne oczekiwania, którym musimy sprostać, a pomaga nam w tym doświadczenie.

Wesela

Zdajemy sobie sprawę, że oprawa muzyczna na weselu jest wielkim wyzwaniem dla prowadzących imprezę. Jest to jedyna i nie powtarzalna noc, która musi na zawsze pozostać w pamięci Pary Młodej i zaproszonych  gości weselnych.

Stałym elementem naszej pracy na weselu poza prezentowaniem muzyki, jest tworzenie nie powtarzalnej atmosfery, emocjonalnego klimatu wesela.  Realizujemy  pełen zakres konkursów, zabaw weselnych włącznie z oczepinami, oraz specjalnymi życzeniami ze strony naszych odbiorców.

Wykorzystujemy nasze uniwersalne nagłośnienie, najnowszej generacji dopasowując je do akustyki i wielkości sali.  Dysponujemy nowoczesnym oświetleniem estradowo-dyskotekowym, wraz z dodatkowymi efektami specjalnymi.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2135

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top