Greymount

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9527/159465585518695700.png
Kraków 31-202, woj. małopolskie
Prądnicka 69
tel.: 511 110 517
http://www.greymount.pl
info@greymount.pl
Greymount - Kraków

"Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości" - Henri Cartier-Bresson

Ten cytat zawsze przyświeca mojej pracy fotograficznej przypominając o odpowiedzialności jaka spoczywa na każdym fotografie, a w szczególności fotografie ślubnym. Moja praca polega na zauważeniu i upamiętnieniu najważniejszych, najbardziej emocjonalnych i najpiękniejszych chwil towarzyszących młodej parze. Jako fotograf ślubny pracuje już 10 lat, dlatego z pełna odpowiedzialnością mogę zaoferować Państwu moje doświadczenie, umiejętności i profesjonalne podejście.

Swoje umiejętności doskonaliłem między innymi na Akademii Fotografii, warsztatach fotografii portretowo - modowej w Szkole Kreatywnej Fotografii w Krakowie, a także biorąc udział w konkursach fotograficznych.

 
Pracuję na pelnoklatkowych aparatach Canon, profesjonalnych obiektywach i zestawie lamp byskowych oraz dysponuję odpowiednią legitymacją, która upoważnia mnie do fotografowania podczas uroczystości religijnych, wydaną przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Bielsko-Żywieckiej.

 

Zapraszam do zapoznania sie z moim portfolio. Zachęcam do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Galeria

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 533

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top