Gościniec na Rozdrożu

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2802/153502902432215000.png
Libiąż 32-590, woj. małopolskie
Krakowska 86
tel.: 660 677 331 lub 666 347 222
http://www.narozdrozu.pl
gosciniec@narozdrozu.pl
Gościniec na Rozdrożu - Libiąż

Gościniec Na Rozdrożu mieści się na pograniczu dwóch województw – Małopolskiego i Śląskiego. W Libiążu znajduje się nasza restauracja. Oświęcim, do którego przybywają liczni zwiedzający, oddalony jest od naszego gościńca zaledwie o 10 km, a Jaworzno, jedna z większych miejscowości o 20 km. Naszą restaurację tworzy zespół młodych i doświadczonych ludzi. Niemożliwe? A jednak. Wielu z nas pracuje w Gościńcu od momentu jego powstania, dzięki temu możemy się pochwalić bardzo dobrą znajomością lokalnej kuchni i lokalnych produktów, z których przygotowujemy nasze dania. Szanujemy tradycje kulinarne naszego regionu, jednak czasem lubimy zaszaleć w restauracji i stworzyć coś nowego, bazując na tradycji i doświadczeniu kucharza. W naszej restauracji sami przygotowujemy makarony, konfitury, ciasta, paluchy i wiele innych smakowitych i czasochłonnych dań.

Duża sala weselna w Gościńcu na Rozdrożu zapewni Państwu komfort i wygodę Znalezienie odpowiedniej sali weselnej to połowa sukcesu organizacji przedsięwzięcia ślubnego. Przestrzeń, do której zapraszają Młodzi Nowożeńcy swoich gości, powinna być przede wszystkim przestronna, przytulna i nosić znamiona dobrego gospodarstwa, w którym człowiek nie będzie głodny i w którym odnajdzie dla siebie chwilę spokoju. Wynajęcie dużej sali weselnej to pierwszy krok przygotowań weselnych. Jeśli przestrzeń, jaką oferuje Gościniec na Rozdrożu, Państwu odpowiada, to zachęcamy do kontaktu, opowiemy o możliwościach, jakie oferuje nasz weselny zakątek.

Nasz Gościniec na Rozdrożu oferuje nie tylko atrakcje dla podniebienia i dla ducha podczas organizowanych imprez, oferujemy również noclegi.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1572

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top