Godding

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1834/151144755542341600.png
Sopot 81-877, woj. pomorskie
Smolna 21
tel.: 502 261 536 lub 509 665 734
http://www.godding.pl
jaroslaw.nowaczyk@godding.pl
Godding - Sopot

Goście są naszym najcenniejszym skarbem, dlatego My - gospodarze Goddingu czynimy wszystko, by zachwycić, rozmiłować, uzależnić... Nasza pasja widoczna jest w każdym szczególe. Stworzyliśmy miejsce, które podbija serca i koi dusze. Miejsce, gdzie czas płynie w magicznym rytmie. Miejsce, które jest rajem dla zmysłów. Miejsce, do którego zawsze się wraca. Każdego dnia otwierając dla Was drzwi Goddingu, otwieramy także nasze serca...

Godding (trójmiasto) zaprasza firmy na imprezy integracyjne, konferencje, bankiety, pikniki firmowe i wigilie firmowe. Organizujemy również spotkania biznesowe, jubileusze firmowe oraz pokazy live cooking, również dla firm. Godding to idealne miejsce wesele, komunie, przyjęcia komunijne, chrzty i inne imprezy okolicznościowe. W naszej ofercie mamy też stypy. Zapewniamy catering, w tym również catering na komunię. Sala weselna na wesela Sopot, woj. pomorskie - blisko Gdańsk i Gdynia. Firmowe imprezy integracyjne Trójmiasto.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5996

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.60 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 10.10.2018
Bardzo mi przykro. Choć wesele było udane, obsługa miła A zabawa trwała do białego rana to jedzenie nie było dobre. Mięsem podobno duszonym można było utłuc sąsiada, talerze nie tylko z naszego stołu wracały na kuchnię tylko ,,dziubnięte". Przystawki ze stołu ,,szwedzkiego" były dobre, bez WOW ale jak człowiek głodny... dobrym pomysłem był udostępniony ekspres z kawą, czekoladą.
Top