Glass Eye

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2396/153096053886132400.jpg
Rumia 84-230, woj. pomorskie
Krakowska
tel.: 512 454 557
http://brak
pandoraa@o2.pl
Glass Eye - Rumia

 Uwaga - ze względu na to, że zostało nam tylko kilka wolnych terminów na rok 2012 przygotowaliśmy specjalną ofertę dla tych z Was, którzy nie mają jeszcze fotografa na swój ślub. Zapraszam do pytania o szczegóły - cena wyjściowa podana jest poniżej na stronie.


Zapraszamy osoby zainteresowane rokiem 2013.

Napisali o nas:

Jak wybrać dobrego fotografa? Oto jest pytanie! Wcale nie jest to łatwe zadanie, wbrew pozorom. Owszem, na rynku jest wielu fotografów, ale jak znaleźć tego jedynego...? Idealny fotograf powinien odpowiadać Wam pod każdym względem. W jego towarzystwie powinniście czuć się swobodnie jak przy dobrej, wieloletniej przyjaciółce. Zero stresu czy spięcia. Efekt takiej sesji? Doskonałe zdjęcia.

Nudzą Was tradycyjne zdjęcia?


Wspólnie urządzimy wielką burzę mózgów, aby każde zdjęcie było niepowtarzalne i wyjątkowe, aby przeobraziło się ze zwykłej fotografii w żywe wspomnienie.
Każda sesja tworzy nową historię.

Każdą parę traktujemy indywidualnie, staramy się poznać Was, dopasować do Waszych potrzeb. Mamy nowoczesne podejście do reportażu ślubnego oparte na nurcie repoglamour i własnych doświadczeniach, podczas każdego wydarzenia staramy się być we właściwym miejscu o właściwym czasie. Z uwagi na to, że pracujemy, nie pijemy alkoholu w czasie wesela.

Ważna informacja - oboje posiadamy ukończony kurs liturgiczny uprawniający do fotografowania oraz filmowania w kościołach. Ksiądz ma prawo do wyproszenia z ceremonii fotografa/operatora kamery, który nie posiada odpowiedniej legitymacji, dlatego też przed wyborem fotografa zawsze warto o taki dokument dopytać.


Jesteśmy małżeństwem fotografów, ona głównie fotografuje, on jest grafikiem kreatywnym.

Ona - ukończyła studia fotograficzne, wcześniej - kilka kursów. Cały czas się dokształca i aktywnie uczestniczy w tworzeniu projektów fotograficznych. Współpracowała m.in. z projektantami mody takimi jak Agnieszka Gruszka, Grzegorz Skwara czy Irina Paniczeva, z wieloma profesjonalnymi wizażystami i modelami.

On - grafik w agencji reklamowej, na swoim koncie ma współpracę z firmami takimi jak Skoda czy Disney.

Działamy wspólnie łącząc wyobraźnię, umiejętności i doświadczenie tak, aby Para Młoda była jak najbardziej zadowolona. Każde z nas wnosi do duetu doświadczenia, ambicje i pasję.

W swojej pracy staramy się zerwać ze stereotypem myślenia o fotografii ślubnej i dać Wam niepowtarzalną pamiątkę.

Proponujemy nietypowe miejsca, aranżacje, temat przewodni/scenariusz sesji. Łącząc to wszystko z Waszymi emocjami sprawiamy, że zdjęcia z ceremonii mogą stać się najwspanialszą pamiątką szczególnego wydarzenia, jakim jest Wasz ślub.

Przed każdą sesją rozmawiamy, dodajemy swoje pomysły, konsultujemy z Wami, pomagamy zrealizować Wasze marzenia i dodać do nich jeszcze więcej.

Nie przesadzając z pisaniem o sobie, zapraszamy do kontaktu ! Szczegółowo odpowiemy na wszystkie pytania, chętnie się również spotkamy przy kawie!

Pakiety są dostosowane do indywidualnych potrzeb, proponujemy różne opcje, jak również różne formy wydrukowania zdjęć (albumy tradycyjne, fotoksiążki, specjalnie projektowany album przez artystkę rękodzieła)..

Poniższe propozycje to tylko przykłady.

Każda oferta podlega modyfikacji, jesteśmy elastyczni ;)

Na życzenie Młodej Pary wykonujemy retusz glamour (zakres modyfikacji jest wcześniej szczegółowo omawiany)

Gdzie nas widziano (czyli wystawy, publikacje)

- publikacja na stronie magazynu Vogue Italia

- publikacja w trójmiejskim magazynie Prestiż

- artykuł z poradami w portalu Ekstra Wesele

- publikacja w magazynie Digital Camera

- dwie wystawy w Trójmieście

Zapraszamy do współpracy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1818

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top