GetMarried

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3509/149166317575363000.jpg
Milanówek 05-822, woj. mazowieckie
Lipowa 11A
tel.: 794 789 949
http://www.getmarried.pl
getmarriedpl@gmail.com
GetMarried - Milanówek

GetMarried to studio filmowe, które zajmuje się produkcją reportaży ślubnych oraz weselnych. Każdy kamerzysta ślubny jest dumny, że może stworzyć dla Was kinową produkcję filmową, która będzie pamiątką na całe życie. Wasz dzień ślubu i wesela jest wyjątkowy, dlaczego nie wybrać najlepszych kamerzystów w Warszawie? Wideofilmowanie, to nasza pasja, dlatego możecie być pewni o swój film. Każdy z nas cechuje się profesjonalnym podejściem do filmowania, wysokiej jakości sprzętem i czerpie ogromną przyjemność z nagrywania wesel.

Wideofilmowanie wesel

Dopracowujemy Nasze produkcje w każdym calu, gdyż chcemy zaspokoić pragnienia oraz pomysły Pary Młodej. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu oferujemy wideofilmowanie w najwyższej jakości FullHD oraz 4K. Lustrzanki cyfrowe, które stosujemy w naszej pracy dają niezwykłą głębię obrazu oraz najlepsze odwzorowanie kolorów. Wykorzystujemy również kamery GoPro oraz drony, które dodatkowo uatrakcyjniają film.

Gdzie filmujemy?

Pracujemy w całej Europie i Polsce - w szczególności w województwie mazowieckim i pomorskim. W takich miastach jak Warszawa, Gdańsk, Łódź. Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1404

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top