Geselle Jubiler

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4055/149166319115560700.png
Warszawa 02-017, woj. mazowieckie
Al. Jerozolimskie 123A
tel.: 796416416
http://www.geselle.pl
dominika@geselle.pl
Geselle Jubiler - Warszawa

Tradycja · Jakość · Piękno

Filozofia naszej firmy wyznacza jednocześnie nasze cele: łączenie tradycji z nowoczesnością, tworzenie niepowtarzalnej biżuterii wysokiej jakości, w której pięknie wyrażona będzie nasza miłość do dekoracyjnych detali.

W każdym z naszych salonów staramy się, by nasi Klienci odnajdywali niepowtrzalną magię biżuterii oraz jej wyjątkowy charakter. Sekretem naszych pierścionków zaręczynowych oraz obrączek ślubnych jest nie tylko doświadczenie i zaangażowanie, ale przede wszystkim precyzja wykonywanych produktów oraz profesjonalna jakość obsługi.

Oferta naszego salonu w Galerii handlowej Millenium Plaza (parter), to przede wszystkim powstałe pod czujnym okiem naszych mistrzów złotnictwa samodzielnie projektowane oraz ręcznie wykonywane pierścionki zaręczynowe z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi – szafirem, szmaragdem, rubinem, topazem, unikatowym tanzanitem i tsavorytem oraz akwamarynem.

Wśród naszych kolekcji obrączek ślubnych znajdują się projekty wykonane z żółtego, białego i różowego złota, palladu, platyny, tytanu oraz srebra w różnych kompozycjach. Pośród tysiąca wzorów odnaleźć można obrączki klasyczne i fantazyjne, delikatne, grawerowane i wielokamieniowe. Zakupione obrączki oddajemy w Państwa ręce w zapakowane w eleganckie pudełko oraz torebkę.

Do pierścionków zaręczynowych oraz obrączek ślubnych oferujemy grawer w prezencie!

Oprócz pierścionków zaręczynowych z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi oraz obrączek ślubnych w swoim salonie posiadamy oryginalną biżuterię do ślubu – m.in. naszyjniki, kolczyki i bransolety z kryształami Swarovski Elements oraz perłami hodowlanymi.

Zapraszamy do naszych salonów w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach oraz do sklepu internetowego.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1425

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top