Gerlach S.A.

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/372/149166312675805000.jpg
Drzewica 26-340, woj. łódzkie
Braci Kobylańskich 41
tel.: 48 375 80 81
http://www.gerlach.pl
sklep@gerlach.pl
Gerlach S.A. - Drzewica
Od ponad 250 lat Gerlach towarzyszy Polakom w kuchni i jadalni. Budowana przez ponad dwa wieki tradycja łączy ponadczasowoą elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami.
 
Współcześnie Gerlach to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, sukcesywnie wdrażające nowoczesne rozwiązania i czerpiące z wielowiekowej, bogatej tradycji. Na przestrzeni ostatnich lat oferta marki Gerlach została znacznie poszerzona, a niezmiennie wysokiej jakości produkty zdobywają uznanie konsumentów. Dzięki temu Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce, co w ostatnich latach potwierdzają wyróżnienia prestiżowego konkursu Superbrands oraz inne nagrody i tytuły.
 
W blisko czterdziestu porcelanowych kolekcjach prezentujemy klasyczne wzory charakterystyczne dla stylu marki Gerlach. Jest to oferta bogata i różnorodna, której cechą wspólną jest wielki szacunek dla tradycji polskiego stołu. Nowością w ofercie marki Gerlach są kolekcje, poprzez które zamierzamy wprowadzić na polskie stoły odrobinę egzotyki - porcelanę z najdalszych nawet zakątków świata.
 
W stylistyce kolekcji odnalezć można więc motywy francuskie, angielskie, rosyjskie i chińskie. Wszystkie modele zostały opracowane na wyłączny użytek marki Gerlach, dlatego też nie wahamy się sygnować ich znakiem carskiej korony.

W naszym życiu jest wiele okazji, aby sprawić radość tym, na którym nam zależy - urodziny, chrzciny, ślub, Mikołajki, czy też Walentynki. Jeśli chcemy by nasze prezenty były niepowtarzalne, a jednocześnie funkcjonalne, sięgnijmy po produkty Gerlach, również te w promocyjnych cenach.

prezent na Dzień Matki

prezent dla niego

prezent urodzinowy

prezent na parapetówkę

prezent ślubny

prezent dla niej

prezent na rocznicę

prezent na nowe mieszkanie

prezent na Chrzciny

prezent na Komunię

prezent dla babci

prezent na Boże Narodzenie

prezent na rocznicę

grawerowanie sztućców

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3571

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top