Gawenda Dance

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3286/151793658796171400.jpg
Wrocław 50-082, woj. dolnośląskie
Nyska 59-61
tel.: 507 158 808
http://www.gawendadance.pl
gawendadance@interia.pl
Gawenda Dance - Wrocław

Gawenda Dance

Wasz osobisty trener pierwszego tańca weselnego. Uczy również tańca "na każdą okazję". Uważa, że warto poświęcić uwagę drobnej technice tańca. To dzięki szczegółom "łatwiejsze figury" również podobają się gościom weselnym. Ma w sobie pełną łyżką cierpliwości. Pierwszy taniec zatańczył w październiku 2012 roku! Doradzi w sprawach ślubnych bazując na doświadczeniu wielu par. Wiedząc, że przygotowujecie się na wesele a nie na turniej tańca odrzuca niektóre techniczne niuanse żeby skupić się na tym co najważniejsze - uśmiech i patrzenie na siebie.

U nas lekcja tańca odbywa się z osobistym trenerem dla jednej pary. Nikt nie dowie się, że Twoja narzeczona nie wie, która to prawa ręka...
Żadna para nie będzie świadkiem braku wyczucia rytmu przez Twojego Narzeczonego...

Potrzebuję tylko Waszego zaangażowania i zgłoszenia!
To co, chcecie ogarnąć się w tańcu?

PRZYGOTOWUJEMY:

TANIEC WESELNY, UŻYTKOWY – to indywidualny program nauczania podstawowych kilku figur, które pozwolą Twojemu mężczyźnie oderwać się od krzesła. Już nie będzie potrzebował choreografa (% % %)!. Pozna figury, w których poprowadzi Żonę i inną partnerkę taneczną. IDEALNE DLA OSÓB CHĘTNYCH PO PROSTU NAUCZYĆ SIĘ TAŃCZYĆ RAZEM!

RUMBĘ – ale nie tą z tańca z gwiazdami. Nie będzie ociekająca seksem przed seniorkami rodu. To spokojny taniec bujaniec, w którym nie trzeba trzymać „stalowej ramy”. Dodatkowo, obrót czy też odejście do boku uatrakcyjnią taniec. Przede wszystkim na luzie :)

WALC ANGIELSKI – zaletą jest spokojny krok, który trwa i trwa a czas leci i zaraz będzie po strachu. To ostatnia okazja nauczyć się walca.

WALC WIEDEŃSKI – Dla tych, którzy mówią, że rumba i walc to ślimaczenie się po parkiecie i chcą czegoś żywiołowego. Czegoś co pasuje do Ich temperamentu. Tacy jesteście?

SPOKOJNY TANIEC na początku, końcówka mocniejsza - coś dla par, dla których ciągle mało zabawy.

„Chcecie Show? No to go!”

pierwszy taniec
Szkoła tańca Wrocław
Nauka tańca i kurs tańca.
lekcje indywidualne

U nas pary dowiedzą się kiedy najlepiej zacząć naukę jaki system nauki bedzie najlepszy uwzględniając tryb życia pary. U nas  TRENINGI prowadzone są z osobistym trenerem tańca weselnego . Na pierwszy zapraszamy nawet na kilka miesięcy przed weselem. Naszym atutem jest możliwość próby generalnej na wybranej przez Was sali weselnej. Proponujemy naukę tańca i choreografię do Waszej piosenki

Oferujemy:

Grupowe oraz Indywidualne treningi pierwszego tańca weselnego jak również  nauka prowadzenia partnerki w tańcu na każdą okazję a także  naukę tańca dla rodziny pary młodej

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1557

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top