Garnitury - Konin

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3144/153673781991090700.jpg
Konin 62-510, woj. wielkopolskie
Dworcowa 20
tel.: 63 24 33 433
http://garnitury-konin.pl/
sklep@garnitury-konin.pl
Garnitury - Konin - Konin

Nasza firma współpracuje z marka Elizabeth, która to jest  projektantem i producentem sukni ślubnych.
Nasza wspólna działanośc daje przyszłym nowożeńcom możliwość doboru odpowiednich strojów ślubnych w jednym miejscu.Za sprawa czego łatwiej jest  sie dopasować przyszłemu Panu Młodemu  do przyszłej Panny Młodej.

Nasz  zespół  został specjalnie dobrany i wyszkolony w zakresie stylistyki ślubnej by idealnie dobrać stroje do typu urody, charakteru i oczekiwań.

Przed zakupem garnituru zachęcamy by zapoznaj się dokładnie z kolekcjami, a przede wszystkim posłuchać swojej nażeczonej gdyż to ona wie jak bedzie wygladać jej suknia ślubna.Ponadtto kobiety przywiązują ogromną wagę do wyboru kreacji ślubnejj i na pewno sprawisz jej wielką niespodziankę jeśli  i Ty  postarasz się o dobór odpowiedniej garderoby by idealnie współgrać.

Satysfakcja i zadowolenie użytkowników odwiedzających Garnitury Konin jest dla nas najważniejsze, dlatego przy większych zakupach garniturów konkretnych marek przewidujemy rabaty, od -20% do -40% w zależności od ilości i ceny poszczególnych produktów. Wiesz, że na jednym garniturze się nie skończy? W takim razie już teraz przejdź do odpowiedniej zakładki i stwórz własną kartę lojalnościową, dzięki której zakupy na Garnitury Konin będą jeszcze bardziej oszczędne. To, czego nie wydasz na garnitur, ulokujesz w świetnych, markowych perfumach lub nowym aucie. Pomysł zawsze się znajdzie.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2513

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top