Galeria Limonka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3002/153737200680534900.png
Goleniów , woj. zachodniopomorskie
Białuń
tel.: 515 516 530
http://www.galerialimonka.pl/prezenty-slubne,26
info@galerialimonka.pl
Galeria Limonka - Goleniów

Wspaniałe prezenty na ślub dla pary nowożeńców na nową drogę życia. Praktyczne i eleganckie prezenty ślubne dla młodej pary, uprzyjemnią zakochanym delektowanie się pierwszymi chwilami wspólnie spędzanymi w nowym domu. Szeroki wybór rozmaitych praktycznych przedmiotów, takich jak talerze, sztućce, akcesoria kuchenne, dzbanki, szklanki, miseczki, kieliszki, zegary sprawi, że każdy znajdzie coś odpowiedniego na prezent na wesele, czym mógłby obdarować młodą parę. Wszystkie prezenty dla młodej pary są wykonane z materiałów najwyższej jakości, będą więc służyć przez długie lata.

Proponujemy Państwu najpiękniejsze prezenty ślubne dla dwojga  w najważniejszym dla nich dniu, na nowa drogę życia. Ślub twyjątkowe wydarzenie w życiu człowieka. Warto więc  sprawić niezwykły upominek dla młodej pary, który będzie zarówno przydatny jak i stanie się swego rodzaju pamiatką codzienną.

Oryginalne  oraz stylowe przedmioty stworzyły najlepsze firmy i najwybitniejsi projektanci  na nową drogę życia. Są to wysokiej jakości prezenty ślubne, które będą  zachwycac i  służyć  długie lata.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1449

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top