Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomir Derecki

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/76/149166312332332600.jpg
Wrocław 53-332, woj. dolnośląskie
Powstańców Śląskich 95
tel.: 71 784 59 65 lub 722 214 629
http://www.derecki.art.pl
galeria@derecki.art.pl
Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomir Derecki - Wrocław

Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomir Derecki

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek:  10:00 – 18:00
sobota:  zlecenia indywidualne
niedziela:  nieczynne

 

Złotnictwem zajmuję się od 1977 r. Od ponad 20 lat interesuję się też minerałami. Moja biżuteria jest wyjątkowym efektem twórczego połączenia zawodowych umiejętności z osobistymi zainteresowaniami. Od ośmiu lat jestem członkiem komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej we Wrocławiu egzaminującej czeladników i mistrzów w zawodzie złotnika. 

Jestem również członkiem cechu rzemiosł metalowych.

 Obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, biżuteria rzymska, z meteorytami oraz z odciskami linii papilarnych stanowią niektóre oferty.

"Naszą ziemię może mieć każdy w dłoni - fragmenty gwiazd są tylko dla wybranych. "Oferta specjalna: Obrączki ślubne z meteorytem.

Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce. Powstająca tu biżuteria to propozycja dla prawdziwych koneserów, którzy nie zadowalają się tradycyjnymi wyrobami, a tylko czymś naprawdę wyjątkowym. Te unikatowe rzeczy to na przykład obrączki z meteorytami, czy też pierścionki i wisiorki z elementami biżuterii z czasów starożytnych.

Sławomir Derecki zaprasza wszystkich, którzy chcą przekonać się o wyjątkowości oferowanych przez niego produktów. Każdy z nich jest wykonywany wyłącznie ręcznie i posiada potwierdzony przez zewnętrznych ekspertów geologii certyfikat autentyczności.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4256

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.44 / 5
głosów: 9
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 17.05.2022, ocena: 5
Fantastyczna biżuteria, indywidualne podejście do klienta. Meteorytowe obrączki to coś w rzeczy samej nieziemskiego. Miałem pewne obawy, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nosi się nawet lepiej niż złoto. Chyba są bardziej wytrzymałe - noszę na co dzień i sobie chwalę. Żona też :) Polecam!
Dodano: 08.08.2019
Stanowczo odradzam kontakt z tym "jubilerem". Dnia 17.02 postanowiłem się oświadczyć mojej dziewczynie. Tydzień wcześniej nabyłem pierścionek w Derecki Art. Podczas zakupów zapewniono mnie, iż mogę dokonać wymiany pierścionka na inny lub zmienić rozmiar gdyby zaszła taka potrzeba. No i zaszła potrzeba wymiany pierścionka. 22 lutego wspólnie z narzeczoną wybraliśmy się do Wrocławia wybrać jej inny pierścionek. Niestety nic jej nie przypadło do gustu, więc ten "jubiler" zaproponował wykonanie pierścionka na zamówienie. Moja druga połowa dogadała się z tym artystą co do wzoru i rozmiaru biżuterii. Termin odbioru pierścionka "jubiler" wyznaczył na 8.03. Dnia 08.03 pierścionek zrobiony nie był. Gdy dzwoniłem w sprawie pierścionka pan artysta deklarował wykonanie usługi za tydzień...... No i ja głupi, co tydzień dzwoniłem do niego, i sytuacja się powtarzała. Od dnia 08.03 do świąt Wielkanocnych byłem zbywany co tydzień kolejnym odwleczeniem terminu. Na krótko przed Wielkanocą powiedziałem Pa
Top