Gabinet Wróżb

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/93/149166312347676100.jpg
Wrocław , woj. dolnośląskie
Wrocław
tel.: 71 321 00 48
http://www.wrozby.pop.pl/
d@d.pl
Gabinet Wróżb - Wrocław

Nasz gabinet jest przyjazny dla klienta.  Bez udziwnień. Podstawą naszego działania jest dostarczenie rzetelnej wiedzy na każdy temat, który może nurtować naszego klienta.

Proponujemy pełną gamę wróżb:

  1. Wróżby na partnera, w tym portret numerologiczny, który dokładnie wskaże wzajemne relacje osób. Często bywa, że te relacje są zachwiane. Szukamy przyczyn. Są one różne. Jednakże bardzo często wynikają one ze zmiany nazwiska, co jest u nas przyjętym obyczajem wśród kobiet, które wychodzą za mąż. Nie mają one pojęcia, że zmiana nazwiska wiąże się ze zmianą losu. Nie koniecznie na lepsze! My staramy się te relacje poprawić. Jak? Przyjdź i zobacz!
  2. Wróżby na osoby nieobecne. Dają wskazówki dla tych, którzy martwią się o uczucia. Jak i dla tych, którzy sprawdzają swoich partnerów...W biznesie też!
  3. Wróżby na osoby zaginione. Możemy wskazać ich los. Czy żyją, w jakich grzęzną problemach, czy potrzebują naszej pomocy? My tych osób bezpośrednio nie szukamy, ale nasze wskazówki plus wiedza osoby pytającej bardzo często prowadzą do precyzyjnego ustalenia losu osoby zaginionej.
  4. Wróżby na zmarłych. Nasi zmarli bliscy są zawsze bardzo pozytywnie do nas nastawieni. I nigdy nie kłamią! Ich wskazówki są zawsze bardzo cenne. Trafne, przyjazne, informują... Z tej wróżby otrzymacie najlepszą pomoc. Nie należy się ich obawiać. Nie ma w nich krzty demonizmu. Są bardzo ciepłe...
  5. Biznes- wskazywanie zagrożeń: Firma- nazwa; produkt-nazwa; partnerzy-portret psychologiczny osób. Obok wróżby za pomocą kart klasycznych i tarota stosujemy Astrotaronumerologię. Jest ona szczególnie przydatna przy badaniu wibracji partnera biznesowego, nazwy firmy i produktu. Opracowujemy –bardzo profesjonalnie - nazwy firm i produktów.
  6. Polityka- Portrety charakterologiczne przeciwników i inne...
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4190

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top