Gabinet kosmetyczny DermatiCa

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1895/149166314512690600.jpg
Tarnów 33-100, woj. małopolskie
Krakowska 30/3
tel.: 697 680 570
http://www.dermatica.zor.pl/
monika.n3@gmail.com
Gabinet kosmetyczny DermatiCa - Tarnów

Gabinet kosmetyczny Dermatica zaprasza na kompleksową obsługę w zakresie pielęgnacji skóry, zapobieganiu i leczeniu najczęściej występujących chorób skóry. Zapewniamy profesjonalną opiekę przy leczeniu trądziku, nadwrażliwości, skóry odwodnionej, płytkounaczynionej z przebarwieniami czy łuszczycą. Dermatica dysponuje najnowocześniejszym sprzętem dostępnym na rynku, który pozwala na najdokładniejsze i najsterylniejsze przeprowadzenie jakości usług. Posiadamy innowacyjną na tarnowskim rynku aparaturę do zabiegu oxybrazji. Każda wizyta nowego klienta rozpoczyna się wywiadem i uzupełnieniem specjalistycznej karty, która pozwoli dokładniej zdiagnozować problem, ominąć ryzyko błędów i uczuleń oraz zaplanować dalszy program leczenia i pielęgnacji.

Gabinet kosmetyczny Dermatica zaprasza na kompleksową obsługę z dziedziny urody dla Państwa Młodych. U Nas znajdziecie pełen wachlarz usług dotowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Zajmiemy się przygotowaniem Waszej skóry aby w tym ważnym dla Was dniu była promienna i perfekcyjna.

Wykonujemy stylizację paznokci żelem, nasze wyczucie sprawi że dłonie Panny Młodej będą modne i eleganckie. W dzień uroczystości wykonany makijaż będzie zdobił twarz Panny Młodej dużo dłużej niż do samej ceremonii ślubnej.

Gabinet oferuje ciekawe pakiety łączące wszystkie niezbędne zabiegi w promocyjnych cenach.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej lub pod numerem telefonu 697680570

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3132

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top