Fx-Film

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2754/151687935717438300.png
Częstochowa 42-229, woj. śląskie
Orkana 59/65m19
tel.: 512 140 444
http://fx-film.pl
biuro@fx-film.pl
Fx-Film - Częstochowa

Odkąd pamiętam zawsze interesowałem się filmem oraz muzyką filmową. Często zastanawiałem się jak powstał dany kadr czy cała scena. Szukałem sposobów jak można zrobić to samemu. Kiedy wpadła mi w ręce pierwsza kamera aż paliłem się żeby zrobić coś swojego, wyjątkowego. Wtedy poczułem, że jest to droga którą powinienem podążać.

Przebywanie z ludźmi którzy z pasja zajmowali się filmem oraz kadrem zastanym było dla mnie cennym doświadczeniem które głęboko wpłynęło na jakość filmu postrzeganego moim okiem. Lata doświadczeń i nauki oraz rozwój dostępnej technologi pozwoliły znaleźć mi się w miejscu w którym jestem dzisiaj. Na mojej drodze pojawiło się kilku przyjaciół z którymi teraz razem tworzymy filmy. To dzięki współpracy i różnemu spojrzenia na świat okiem obiektywu możemy stworzyć projekt który dla Was będzie częścią życia.

Oferujemy usługi na wyjątkowym poziomie . Pragniemy dopasować nasze możliwości do Państwa wyobraźni i gustu. Używami w pełni profesjonalnego sprzętu filmowego, czego dowodem są efekty naszej pracy. Nasza kreatywność w tworzeniu filmu - szczególnie artystycznej, jest rozciągnięta do granic ludzkiej wyobraźni.

Rejestrując ruchomy obraz zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły aby gotowy materiał filmowy w pełni zadowolił Państwa oczekiwania. Uważamy, że wzajemne zaufanie w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili jest najważniejszym priorytetem dla Was jak i większymi możliwościami dla nas.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1779

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 11.10.2018
Polecam Adama z Fx-film . Zrobił nam wspaniały film z wesela. Dzięki Adam
Top