Fulara & Żywczyk

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3160/153622627112653600.png
Kraków 30-133, woj. małopolskie
Juliusza Lea 135
tel.: 661 177 575
http://www.fularazywczyk.eu
dom.mody@fularazywczyk.eu
Fulara & Żywczyk - Kraków

Moda ślubna

Moda damska:

Ślubne  suknie zaprojektowane są ręcznie szyte na miarę z uwzględnieniem sugestii klientek. Tworzone są z  różnorodnych materiałów na bazie satyny inteligentnej, tafty, muślinu, tiulu, jedwabiów – organtyny jedwabnej,  francuskich, włoskich,hiszpańskich koronek, szantungu jedwabnrgo. Ich wspólną cechą jest wysoka jakość. U nas powstają suknie nie tylko w bieli, ecru, lecz również w innych kolorach.

Doradzimy także w kwestii fryzur, makijażu oraz dodatków. Projektanci przykładają ogromną wagę do jakości tkanin, dodatków, precyzyjnego wykończenia, tak by suknia podkreślała nie tylko urodę, lecz także charakter i styl osoby, która będzie ją nosiła.

Moda męska:

Łącztymy tradycyjne techniki wykonania z nowoczesnym wzornictwem i indywidualnym dopasowaniem dodatków  W ten sposób wykończony garnitur jest wyrazem elegancji, szyku i stylu. Nasze prjekty zapewniają dużą swobodę ruchów i wygodę.

Posiadamy także w naszych sklepach dodatki : najwyższej jakości koszule, obuwie i akcesoria. Oferowane  produkty występują w  limitowanych seriach, niepowtarzalnych wzorach i różnorodnych kolorach.

Zapraszamy na stronę oraz do salonów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1428

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top