Fryga Catering

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/566/149166312889338400.jpg
Poznań 61-625, woj. wielkopolskie
Czarna Rola 1/3
tel.: 61 823 84 82
http://www.fryga.com.pl
restauracja@fryga.com.pl
Fryga Catering - Poznań

Fryga Catering

Zajmujemy się organizacją i obsługą gastronomiczną wydarzeń zarówno rodzinnych, jak i firmowych. Opracowujemy koncepcję aranżacji stołów, oryginalne menu i taką formę obsługi, aby całość odpowiadała Państwa potrzebom, charakterowi miejsca i okoliczności. Podajemy potrawy przyrządzane wyłącznie w naszej kuchni korzystając z produktów o najwyższej jakości.

Chętnie realizujemy zamówienia nietypowe, a wszystkim naszym imprezom nadajemy niepowtarzalny klimat. Jesteśmy firmą doświadczoną i profesjonalnie przygotowaną pod względem technicznym i logistycznym.

Przygotowujemy i obsługujemy zarówno kameralne spotkania, jak i bankiety czy pikniki.

Możemy je urządzić w Państwa firmie, w plenerze lub gdziekolwiek indziej.

Przyjęcia rodzinne, takie jak komunie czy wesela, przygotujemy w Państwa domu, ogrodzie, wynajętej sali lub w naszych restauracjach. Dokładamy starań, aby dekoracja stołów i wygląd potraw stanowiły integralną część oprawy przyjęcia. Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze stoły, zastawę, naczynia szklane i inne niezbędne akcesoria. Mogą Państwo także skorzystać z naszej sprawnej i fachowej obsługi kelnerskiej.

Pomagamy w realizacji przygotowywanych przez Państwa przyjęć – doradzamy w doborze potraw i dostarczamy je w formie, która wymaga jedynie ustawienia na stole. Staramy się, aby w naszym menu znalazły się takie propozycje, których nie można znaleźć wśród standardowych wyrobów garmażeryjnych. Często na życzenie klienta przygotowujemy potrawy, które nie stanowią elementu naszej podstawowej oferty, ale podkreślają charakter przyjęcia. Dbamy o to, aby nasze potrawy były nie tylko smaczne i cieszyły podniebienie, ale również wyglądały atrakcyjnie dzięki nietypowemu sposobowi dekoracji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3555

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top