Frozen Rolls Polska - lody tajskie

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9124/153091362574803200.jpg
Kraków 30-001, woj. małopolskie
Jakuba
tel.: 793 223 129
http://letsroll.events/
jakobiecpiotr@gmail.com
Frozen Rolls Polska - lody tajskie - Kraków

Żadne wyzwania nie są nam obce. Zajmujemy się obsługą wydarzeń firmowych, imprez tematycznych i wesel. Posiadamy dwuletnie doświadczenie w przygotowywaniu lodów tajskich. Od samego początku kładziemy szczególny nacisk na wykorzystanie świeżych i specjalnie wyselekcjonowanych składników. Dzięki temu mamy pewność, że nasze desery zachowują wysoką i niezmienną jakość. Przy tworzeniu kompozycji smakowych, wykorzystujemy szeroką gamę produktów, wśród których znajdują się owoce, orzechy, ciastka, słodycze oraz alkohole.

Nie ma nic lepszego, niż klasyczne lody tajskie. Świeże owoce, ciastka, praliny i orzechy - wszystko połączone w idealną, zmrożoną, smakowitą całość.

Lody Tajskie wegańskie

To opcja dla wszystkich poszukujących ciekawiej, naturalnej i wegańskiej alternatywny. Uzyskujemy je dzięki zastosowaniu bazy opartej w 100% o produkty pochodzenia roślinnego. Opieramy się na autorskich recepturach, które w pełni pozwoliły nam uchwycić wyjątkowy i oryginalny charakter serwowanych przez nas deserów.

Jedną z naszych specjalności są lody tajskie z alkoholem. W ich przygotowaniu doskonale sprawdzają się różnego rodzaju likiery i nalewki. W połączeniu z innymi składnikami, pozwalają one na tworzenie kompozycji bezpośrednio nawiązujących do klasycznych drinków, między innymi takich jak Irish Coffee, Piña Colada, Mojito, czy White Russian. Dzięki temu bar lodowy może pełnić rolę miejsca serwującego mrożone cocktaile alkoholowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zaglądnij do zakładki "USŁUGI" lub odwiedź naszą stronę www.letsroll.events

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1082

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top