FreshMusic Zespół Muzyczny & DJ

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2128/154029100285537600.png
Jelenia Góra 58-506, woj. dolnośląskie
Jeleniogórska
tel.: 605 305 708 lub 883 795 001
http://brak
biuro@freshmusic.com.pl
FreshMusic Zespół Muzyczny & DJ - Jelenia Góra

Idealne połączenie pięknego wokalu i muzyki mechanicznej.

Witamy na stronie Agencji Muzycznej FreshMusic z Jeleniej Góry
Kochamy muzykę więc z pasją i zaangażowaniem stwarzamy niezapomniany muzyczny nastrój i klimat na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych takich jak:

- Wesela

- Studniówki

- Imprezy firmowe

- Bale sylwestrowe

- Eventy

- Koncerty kolęd i inne.

Prowadzimy imprezy w dowolnym składzie:

- DJ, Wokalistka, Wokalista instrumentalista.

- DJ z Wokalistką

- DJ

Do każdej imprezy podchodzimy bardzo indywidualnie, biorąc pod uwagę Państwa preferencje muzyczne. Jesteśmy elastyczni pod względem gatunków muzyki, posiadamy bardzo bogaty repertuar hitów śpiewanych przez naszych wokalistów jak i orginalnych utwotów granych przez naszego DJ'a. Wyróżniamy się również nowoczesnym oświetleniem scenicznym oraz doskonałą jakością brzmienia naszego nagłośnienia! Prowadzimy również ciekawe konkursy i zabawy integracyjne dla każdej grupy wiekowej. Jesteśmy z Jeleniej Góry ale na Państwa życzenie możemy dojechać w każdy zakątek Polski.

Zespół FreshMusic

Dla nas muzyka jest najważniejsza, dlatego postanowiliśmy połączyć zespół muzyczny z DJ’em dzięki temu na naszych imprezach króluje muzyka. Staramy się robić maksymalnie krótkie przerwy między blokami aby maksymalnie wykorzystać czas na zabawę . Grając w składzie 3-osobowym: Wokalistka, Wokalista instrumentalista ora DJ, jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie Państwa gusta muzyczne. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, wokal damski i męski dla lubiących żywą muzykę oraz DJ’a który zagra największe przeboje, a także zadba o jakość nagłośnienia oraz oświetlenia scenicznego.

Posiadamy bogaty repertuar polski i zagraniczny, który obejmuje niezapomniane przeboje od lat 60, 70- tych aż po najnowsze hity. Staramy się dobierać repertuar tak, aby każdy z gości znalazł coś dla siebie. Dopełnieniem jakości naszych usług jest najnowszy sprzęt nagłaśniający wiodących firm oraz nowoczesne efekty audio-wizualne które urozmaicą Państwa przyjęcie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1081

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top