Fovilim

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3571/149166317726393000.png
Warszawa 04-001, woj. mazowieckie
Płowiecka 6
tel.: 601 095 797 lub 663 660 220
http://www.fovilim.com - strona w "przebudowie"
fovilim.69@o2.pl
Fovilim - Warszawa

Auta do ślubu i na wesele

Specjalizujemy się w wynajmie samochodów do ślubów, od początku lat 90-tych kiedy rozpoczęliśmy działalność zbieramy doświadczenie, które pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a dzięki dużej i zróżnicowanej flocie samochodów i autobusów oferujemy auta do ślubu w przystępnych cenach przy zachowaniu wysokiej jakości usług i bogactwie oferty. Oferujemy największy w Polsce wybór aut do ślubu w jednym miejscu. Wprowadzamy na rynek wyjątkowe pojazdy, często jedyne i niepowtarzalne egzemplarze w kraju - podejmując pionierskie ryzyko, wyznaczając trendy i standardy staramy się sprostać ślubnej i weselnej modzie - zaspokajamy najwybredniejsze gusta. Przywiązujemy dużą wagę zarówno do zróżnicowania modeli i marek aut, wyposażenia i kolorystyki. Obsługa ślubów jest naszą specjalnością, to branża od której zaczynaliśmy, czujemy się profesjonalistami.

Wynajmowane auta są zadbane, czyste, sprawne technicznie, wyposażone w dedykowane tablice rejestracyjne dla Nowożeńców, dekorowane zgodnie z potrzebami, a nasi kierowcy są przygotowanymi, szkolonymi profesjonalistami - są kompetentni. Różnorodność oferty daje wybór klientom, posiadamy park kilkudziesięciu aut zabytkowych, zarówno limuzyny jak i kabriolety, a także londyńskie autobusy piętrowe - dzięki czemu łączymy ofertę przewozu Nowożeńców i Gości Weselnych. Do dyspozycji oddajemy cenione marki i auta retro doskonale spełniające się w roli samochodu do ślubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1750

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 15.01.2021, ocena: 5
Polecam bardzo Panstwa. Pełen profesjonalizm. Bardzo duży wybór aut. Goście zachwyceni autobusem Londyńskie jako atrakcja i transport. Efekt końcowy swietnie. Wszystko na czas. Polecam
Top