FotoTIK

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1667/150937097403524000.png
Zabrze 41-800, woj. śląskie
Sikorskiego 121
tel.: 602 770 859
http://www.fototik.pl
poczta@fototik.pl
FotoTIK - Zabrze

Fotografia ślubna i wideofilmowanie to nasza pasja. Nasza firma od lat profesjonalnie zajmuje się kreatywną fotografią ślubną, reportażową oraz realizacją materiałów filmowych (wideofilmowanie). Posiadamy duże doświadczenie w branży foto i wideo. Realizujemy bardzo ciekawe i nowatorskie filmy ślubne.
Wideofilmowanie i fotografia ślubna, to podstawowy profil działalności naszej firmy. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, lecz głównie skupiamy się na miastach Katowice, Gliwice, Zabrze, Mysłowice, Bytom, Ruda Śląska, Knurów, Pyskowice, Chorzów, Świętochłowice oraz wszystkie inne miejscowości na Śląsku.

Jeżeli chcesz profesjonalny film ślubny, teledysk ślubny lub chcesz zrealizować kreatywne zdjęcia z Twojego pleneru koniecznie nas odwiedź. Każdy kamerzysta i fotograf w naszej firmie posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji filmów i zdjęć weselnych. Ślub w naszym wykonaniu, to bardzo ciekawy i dynamiczny reportaż filmowy i zdjęciowy.

Pracujemy na najnowszym sprzęcie w branży foto-wideo oraz wykorzystujemy najnowsze techniki dostępne na rynku. Jeżeli interesuje Cię najlepszy kamerzysta na wesele lub fotograf na wesele, to skontaktuj się z nami!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2790

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top