Fotos Studio Express

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3897/149166318582546600.jpg
Jasło 38-200, woj. podkarpackie
Rynek 16
tel.: 501 371 929
http://fotos.com.pl/
emil@fotos.com.pl
Fotos Studio Express - Jasło

Studio Express FOTOS
Dbałość o zadowolenie naszych klientów stanowi priorytet działalności firmy Fotos Studio Express.
Dlaczego od ponad 27 lat działalności, wciąż w firmie Fotos Studio Express liczy się najbardziej:
Jakość?
Satysfakcja klienta?
Doświadczenie?

Nieustannie podtrzymujemy wysoką pozycję marki firmy na rynku, a wraz z nią intensywnie kładziemy nacisk na najwyższą jakość zawartości ostatecznie przygotowanego produktu. Wysokiej klasy sprzęt m.in. kran kamerowy, stabilizator, slider oraz kompetentny zespół pracowników są gwarancją dobrze wykonanego zleconego zadania.

Starannie dobrane kadry, świetne kolory, wykorzystanie w pełni możliwości aparatów fotograficznych, kamer wideo, sprzętu i programów komputerowych to nasze atuty, wobec których klienci nie przechodzą obojętnie. Wykonanie dobrego zdjęcia lub zrobienie porywającego materiału filmowego nie jest zasługą ręki trzymającej aparat fotograficzny albo też kamerę wideo. Efekt końcowy pracy fotografa i filmowca jest zasługą jego umiejętności, intuicji oraz wprawy - czyli głowy. Nie bez podstaw twierdzi się, że fotografia i filmowanie jest sztuką.

Oferujemy Państwu:

usługi fotograficzne – sesje ślubne, portrety, zdjęcia do dokumentów, a także publikacje zdjęciowe: fotoalbumy, fotoksiążki z Państwa zdjęciami lub wykonanymi przez nas, obrazy ścienne, ramki.
filmowanie wideo – materiały z wesela, reportaże ślubne, teledyski,

Po wszelkie informacje oraz w sprawie szczegółów dotyczących powyższych zamówień, jak też wszelkiego rodzaju zleceń indywidualnych zapraszamy do siedziby firmy.

Zapraszamy do kontaktu!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1345

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top