Fotoplan

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2619/149166316110152800.jpg
Siemianowice Śląskie 41-100, woj. śląskie
K.Miarki
tel.: 533 543 877
http://www.fotoplan.slask.pl
fotoplan@interia.pl
Fotoplan - Siemianowice Śląskie

Tak ważne wydarzenia w życiu powinno być uwiecznione profesjonalną techniką, powinień zostać uchwycony każdy ważny dla tego dnia moment . W tym celu oferuje swoje usługi jako zawodowy filmowiec, Pracuje na profesjonalnych kamerach Video i programach do montażu. Z wieloletnim doświadczeniem oferuje najwyższą jakość DVD-Video. Materiały oraz efekty dźwiękowe itp.edytowane są cyfrowo w studio. Gotowy Film z reportażu otrzymją Państwo w profesjonalnym pudełku DVD z okładką.

Również rodzice otrzymją na pamiątke Waszego ślubu kopię płyty DVD z reportażem w profesjonalnym opakowaniu wraz z okładką ( GRATIS )

Oferuje państwu również jako niespodzianke dla państwa gości podczas uroczystosci weselnej , godzinny koncert gwiazdy ślaskiej estrady, znanego i lubianego z wielu stacji Telewizyjnych i radiowych. 100 procentowa zabawa gwarantowana. Przy zamówieniu Videoreportażu uroczystości weselnej koncert GRATIS .

Zapraszam do kontaktu! 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1703

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 06.06.2019
Kompletna bzdura to co wypisuje Maks , Jednak jednym smakuja sledzie a drugim pomarancze , nasza Usługa byla wykonana w 100% profesjonalnie, wspanialy montaż filmu a co do niespodzianki to zszokowała nie tylko gości ale nas również, jeszcze raz dziękujemy i polecany Pańskie usługi.
Dodano: 24.07.2017
Produkcja daleko odbiegająca od profesjonalizmu, którym legitymuje się Pan na pierwszym spotkaniu. Wielkie rozczarowanie sposobem nagrywania materiału (w wielorakim znaczeniu) oraz kiepskim montażem i brakiem jakości podczas oglądania materiału (np. rozmyty obraz, zbyt długie momenty filmowania zespołu a nie bawiących się gości, skupianie się na zbyt mało ważnych szczegółach zamiast na najważniejszych momentach). Nie warto korzystać z usług firmy "Fotoplan", ponieważ może dojść do wielkiego rozczarowania!
Top