Fotoklaser - Agnieszka Noga

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1379/151706799919990500.png
Piekary Śląskie 41-949, woj. śląskie
Skłodowskiej
tel.: 792 522 272
http://www.fotoklaser.pl
info@fotoklaser.pl
Fotoklaser - Agnieszka Noga - Piekary Śląskie

Fotografia, do której wielu z nas czuje szczególny sentyment zdaje się być idealnym sposobem na zatrzymanie i zachowanie najpiękniejszych chwil. Osoby chcące uchwycić cząstkę swojego życia serdecznie zapraszam do współpracy. Dołożę wszelkich starań, by owoc naszego spotkania cieszył oko i wzruszał... by stanowił bezcenną pamiątkę na całe życie.

Charakter sesji

Każda sesja fotograficzna jest wykonywana pod oczekiwania klienta. Najczęściej stanowi reportaż z danego wydarzenia lub spotkania.

Miejsce i czas

Minęła już epoka zdjęć wykonywanych w studio na tle rozwijanej tapety, przy bujanym fotelu czy ozdobnej donicy pełnej sztucznych kwiatów. Dzisiaj niezwykłym powodzeniem cieszy się natura i prostota i to ona dopełnić kadr fotografii. Sceneria zdjęć zależy od Waszych pomysłów i może być tak różnorodna jak Wasza fantazja. Standardowo najchętniej wybierane miejsca do zdjęć to: parki, lasy, łąki, rozległe plaże, jeziora, mosty i mola, stare opuszczone budowle, mroczne piwnice i poddasza oraz centra wielkich miast. Bardziej wymagający korzystają z uroków gór lub morza oraz goszczą w klimatycznych pałacykach i luksusowych hotelach. Nie brakuje też amatorów krajobrazów wiejskich.

Czas naszego spotkania jest zależy tylko i wyłącznie od zasobu Waszej energii i charakteru sesji.

Przygotowania

Aby zdjęcia były oryginalne i pomysłowe należy do sesji się przygotować. Bez względu na tematykę zdjęć pomocne będą gadżety i atrybuty, charakterystyczne dla danej osoby. Jeżeli zdjęcia mają oddawać szczyptę humoru można zastanowić się nad niestandardowymi strojami, ciekawym makijażem, potrenować przed lustrem mimikę twarzy oraz nietypowe pozy. Należy również pamiętać, iż przypadki chodzą po ludziach i warto w swoim plecaku przechowywać ręcznik, wodę, zamienny strój. W przypadku, gdy w sesji biorą udział dzieci warto pomyśleć o prowiancie, ich ulubionych cukierkach, lizakach lub czekoladzie. Dzieci nie można zmuszać do fotografowania, można jedynie je przekupić;) Oczywiście na sesję zabieramy ulubione zabawki dziecka, książeczkę, kapelusiki, okularki, korale itp.

Polubić aparat

Najprostsza recepta na naturalność: zachowywać się tak, jak by mnie z Wami nie było :)

Oprawa i przechowywanie zdjęć
Każdy indywidualny klient otrzymuje fotografie na nośniku cyfrowym w wysokiej rozdzielczości gotowe do wydruku. Jednak wychodząc z założenia, że tylko zdjęcia na papierze posiadają duszę zapewniam wydruk wykonanych fotografii. Więcej informacji na temat oprawy zdjęć znajdziecie Państwo tutaj Osoby, które chciałyby zobaczyć i „dotknąć” prezentowane produkty zapraszam na spotkanie.

Cena

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Proszę o nakreślenie charakteru sesji i Państwa oczekiwań. Pod wskazany adres prześlę oferta cenową.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2305

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top