Fotografia Tomek Wojewoda

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9418/157977521001781600.jpg
Ostróda 14-100, woj. warmińsko-mazurskie
Stefana Jaracza
tel.: 798714415
tom.wojewoda@gmail.com
Fotografia Tomek Wojewoda - Ostróda

Cześć!

Mam na imię Tomek.

Jestem zawodowym fotografem. Zajmuję się fotografowaniem ślubów i wszelkiego rodzaju sesji miłosnych.

Co dokładnie wchodzi w skład mojej oferty? Jeśli chodzi o dzień ślubu, to jest nią klasyczny reportaż poczynając od przygotowań, które uwielbiam, poprzez ceremonię zaślubin, krótką sesję portretową, a na zabawie weselnej kończąc. Z takiego dnia ślubu oddaję Wam zwykle 300-350 wyselekcjonowanych i starannie obrobionych zdjęć oraz 800-1000 nieobrobionych fotografii jako pakiet dokumentacyjny.

Oczywiście do tego dochodzą wszelkie sesje narzeczeńskie, które ja nazywam miłosnymi, sesje poślubne, portretowe, a także sesje na wieczorze panieńskim czy kawalerskim.

W tym sezonie ślubnym rozszerzyłem swoją ofertę o możliwość bezpłatnego wypożyczenia aparatu do fotografii natychmiastowej, co jest świetną alternatywą dla klasycznej fotobudki i co z pewnością uatrakcyjni Wasze przyjęcie weselne.

Finalnym produktem mogą być u mnie zarówno album, jak i stylowa personalizowana fotoksiążka, ale też pudełko ze zdjęciami lub sam pendrive.

Najczęściej fotografuję na Warmii i Mazurach oraz w Warszawie, ale odległość nie jest dla mnie problemem, aby wykonać dla Was wymarzone fotografie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń i zapytaj o wolny termin - t. 798 714 415

Galeria
Jak do nas dojechać?
Zobacz mapę

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 519

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 23.01.2020
Współpraca z Tomkiem należała do najłatwiejszych w tym ważnym dla nas dniu. Wiedzieliśmy, że zatrudniamy profesjonalistę, więc ufaliśmy mu całkowicie. Pierwsze spotkanie organizacyjne na którym mogliśmy zobaczyć styl jego pracy, materiały na jakich bazuje dały nam pewność, że chcemy aby to on udokumentował nasz ślub. Podczas przyjęcia Tomek był w zasadzie niewidoczny, można rzec, że poza sesją, na którą zdecydowaliśmy się w trakcie wesela, nie czuliśmy się obserwowani, choć przyjęcie było niewielkie. Dzięki temu zdjęcia Tomka są naturalne i przez to piękne. Fotografie oddają dokładnie to, czego oczekiwaliśmy, ciepło, uczucia. Proces ich tworzenia nie był wymuszony dziwnymi pozami, Tomek chciał, byśmy czuli się swobodnie. Doceniamy również kontakt z nim jako usługodawcą, zawsze odpisywał na maile, brał pod uwagę nasze pomysły, sugestie. Właściwy człowiek z aparatem w ręku.
Top