Fotografia ślubna i wideofilmowanie

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2711/150962329278277500.png
Kraków 30-001, woj. małopolskie
Centrum
tel.: 880 534 993
http://michalmolak.pl
molak.fotografia@gmail.com
Fotografia ślubna i wideofilmowanie - Kraków

Nazywam się Michał Molak i jestem fotografem. Moim fotograficznym drogowskazem są słowa, które umieściłem powyżej. Chciałbym aby stały się Waszym przewodnikiem podczas oglądania mojego portfolio.

Fotografią zajmuję się od kilku lat. Przez ten cały czas starałem się i nadal staram rzucać wyzwanie prawom rządzącym światem światła i cienia, tak aby zatrzymać dla Was najpiękniejsze chwile Waszego szczęścia.

Towarzyszę Wam z aparatem podczas uroczystości ślubnych i weselnych dokumentując gesty i spojrzenia, starając się uchwycić klimat miejsc,  zatrzymać w kadrze to co ulotne i nietrwałe abyście mogli cieszyć się tym za miesiąc, rok, 50 lat.

Najpiękniesze zdjęcia otrzymacie ode mnie w stylowym albumie lub fotoksiążce wraz z pendrve na którym nagrane zostanie kilkaset zdjęć z Waszych uroczystości oraz pleneru.

Wszystkim tym, do których nie dotrzecie z albumem będziecie mogli przekazać link do wirtualnej, zastrzeżonej hasłem prywatnej galerii w której umieszczone zostaną wybrane przez Was zdjęcia z uroczystości weselnych. Otrzymacie również Wasz małżeński portret formatu A4 przygotowany do oprawienia i powieszenia na ścianie.

Wszystkich tych z Państwa, którym spodobają się zdjęcia zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty. 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 865

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top