Fotografia Ślubna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2367/150650962902124100.png
Gliwice 44-100, woj. śląskie
Kniejowa
tel.: 691 540 020
http://skura.com.pl
cubbus@o2.pl
Fotografia Ślubna - Gliwice

Jestem pasjonatem fotografii. Moje fotografie są indywidualne jak każdy kto staje przed moim obiektywem - nie mam 2 takich samych sesji za sobą. Śluby fotografuję od 2006 roku.

Nie mam ciśnienia na gigantyczną liczbę zleceń. Wolę zrobić 8 czy 10 ślubów w sezonie ale sie do tego przyłożyć i oddać zdjecia, które Was zachwycą.

Moim marzeniem jest zrobienie pleneru ślubnego w Pradze lub na Santorini. Jeśli macie tam ślub lub chcecie tam robić zdjecia to zrobię je tylko za zabranie mnie ze sobą;)

Robienie zdjęć ślubnych to moja wielka pasja. Oczywiście nie zmienia to mojego profesjonalnego podeścia do każdego zlecenia!

Posiadam kurs fotografii liturgicznej.

Kilka słów o moim podejściu:

Przygotowania do ślubu:

Ostatnie nerwowe momenty, od których zaczynamy zdjęcia. Zawsze dzieje się coś na tyle ciekawego żeby ujać to w kadrze. Ostatnie poprawki, miłe gesty i 'zamieszanie'. Szkoda by było to ominąć...

Ceremonia:

Ważna uroczystość, dla wielu najważniejsza w życiu. Dobbe ujęcia zrobione w dyskretny sposób to się liczy podczas przysięgi. Czasem łzy a czasem uśmiech i zawsze Wy.

Plener:

Stary zamek czy nowe miasto? Miejsce jest mniej ważne niż Wy. Dobre zdjęcia możemy zrobić w ogrodzie przy domu oraz w opuszczonej fabryce. Na ile Wam starczy odwagi ? Plener może się odbyć w inny dzień.

Wesele:

Radość i zabawa. Uśmiechnięci Państwo Młodzi oraz zadololeni goście. To esencja dobrych zdjeć z wesela. Wyjątkowe chwile pokazane w niebanalny i często śmieszny sposób. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2219

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top