Fotografia ślubna Bartosz Płocica

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2651/151557808437733700.png
Rzeszów 35-210, woj. podkarpackie
Króla Augusta
tel.: 694 592 350
http://bartoszplocica.pl/
bartekplocica@wp.pl
Fotografia ślubna Bartosz Płocica - Rzeszów

Fotografie ślubne to nie tylko nieskomplikowana dokumentacja odświętnych strojów, starannie dobranych dekoracji i pozujących do zdjęć gości. To zapis wielowątkowej historii, w której odgrywacie kluczową rolę. Ślub i wesele to ukoronowanie Waszych wysiłków i pogoni za marzeniem o wyjątkowym dniu. Fotograf ślubny ma tylko jedną szansę na to, aby uchwycić na zdjęciach niepowtarzalną atmosferę, podekscytowanie i momenty wzruszeń.

Gdybym miał w jednym zdaniu określić swoje miejsce za aparatem, powiedziałbym, że jestem reporterem, nie reżyserem. Uważnie obserwuję Was w ślubnych okolicznościach, wyłapuję to, co teoretycznie jest niewidoczne dla oczu i uwieczniam to dla Was na zdjęciach.

Specjalizuję się w reportażach ślubnych i to właśnie one dominują w moim portfolio. Jestem jednak ogromnym pasjonatem życia rodzinnego, dlatego z przyjemnością udokumentuję także inne ważne momenty z Waszego życia, wykonując sesje ciążowe i rodzinne.

Na co dzień realizuję sesje i reportaże ślubne w Rzeszowie i Krakowie, ale jestem gotów pojechać za Wami w świat i złapać w kadr wymarzone przez Was tło. Z radością sfotografuję Was wszędzie tam, gdzie będziecie czuli się swobodnie, niezależnie od tego, czy marzycie o romantycznych ujęciach pod wieżą Eiffla, czy klimatycznej sesji na Islandii.

Po wykonaniu fotografii starannie je selekcjonuję i edytuję, by wręczyć Wam ich efekt w postaci wydruków bądź pięknego albumu. Jeśli zdecydujecie się zarówno na reportaż z dnia ślubu, jak i sesję w plenerze – zdjęcia będą utrzymane w spójnym klimacie, a ich styl będzie tworzył płynną narrację.

Jeśli zaciekawiła Was moja oferta – napiszcie lub zadzwońcie. Z przyjemnością przedstawię Wam szczegóły współpracy.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1136

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top