Fotografia Ślubna - Grzegorz Grondziel

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1728/149166314121954700.jpg
Będzin 42-500, woj. śląskie
9 Maja 11/1
tel.: 666 111 609
http://www.uslugifoto.com
kontakt@uslugifoto.com
Fotografia Ślubna - Grzegorz Grondziel - Będzin

Nazywam się Grzegorz Grondziel. Tą stroną pragnę przybliżyć Państwu moją ofertę, która skierowana jest do osób, ceniących jakość i estetykę w fotografii. Od kilku lat profesjonalnie zajmuję się fotografią w tym sesjami zdjęciowymi i reportażami. Kluczowym elmentem mojej działalności jest fotografia ślubna.

Dzięki moim fotografiom wspomnienia tych szczęśliwych chwil nigdy nie wyblakną. W ofercie mojej firmy znajdą Państwo min: · sesje plenerowe (zarówno narzeczeńskie jak i małżeńskie czy z dzieckiem, itp.) · reportaż z przygotowań do uroczystości · reportaż z uroczystości ślubnej · reportaż z przyjęcia weselnego Jako zestaw podstawowy dostaniecie Państwo kompletny zestaw ślubny zawierający: · tradycyjny, ręcznie wyklejony album · płytę ze zdjęciami w dużej rozdzielczości · prezentację z oprawą muzyczną na płycie DVD · prywatną galerię internetową Na życzenie wykonuję fotoalbumy, fotoksiążki i wydruki wielkoformatowe jako dopełnienie zestawu ślubnego. Posiadam oczywiście uprawnienia do wykonywaniazdjęć podczas uroczystości kościelnych.

Czym jest dla mnie fotografia ślubna? Reportażem z Waszego najważniejszego Dnia w życiu, próbą uchwycenia Waszej miłości, namiętności, uczuć a także emocji towarzyszących całej Ceremonii od początkudo końca, chęcią pokazania Was z jak najlepszej strony, tego jak wyglądacie, jak bawicie się Wy oraz Wasi Goście, a największą dumą są dla mnie Wasze fotografie, które tworzą wspaniałą opowieść, w której to Wy gracie główne role. Dzięki moim fotografiom wspomnienia tych szczęśliwych chwil nigdy nie wyblakną.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2434

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.83 / 5
głosów: 6
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top