Fotografia - Marcin Ossowski

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2009/150651709415214000.png
Braniewo 14-500, woj. warmińsko-mazurskie
Armii Krajowej
tel.: 608 175 910
http://www.marcinossowski.com
info@demolink.org
Fotografia - Marcin Ossowski - Braniewo

Fotografia ślubna stała się popularnym i dochodowym przemysłem, w którym coraz trudniej o oryginalność. Największą szansę na sukces mają fotografowie z twórczym i kreatywnym podejściem do tematu. Chociaż bardzo ważną rolę w produkcji obrazu odgrywa obecnie sprzęt, trzeba pamiętać, że to człowiek kreuje fotografię.

Własny styl, wysokiej klasy narzędzia i przedsiębiorczość to dewiza Marcina Ossowskiego, który jako fotograf ślubny, oferuje swoje usługi na terenie całej Polski. Jeśli planujecie swój ślub i wesele w Gdańsku, Elblągu, Szczecinie, Warszawie czy w innym miejscu, Marcin Ossowski jest gotowy by służyć Wam swoim doświadczeniem.

Celem jego zdjęć jest ukazanie ładunku emocji, sensu chwili i piękna otaczającego Nas świata. Fotografię ślubną traktuje jako wyzwanie, które daje mu sposobność tworzenia obrazków z zastosowaniem szerokiej palety środków artystycznych. Wyczucie chwili i opanowanie narzędzi to podstawowe elementy niezbędne do realizacji zadania, którego naturą jest niepowtarzalność i wyjątkowość zdarzeń.

Skutkiem tej pracy jest niebanalna i ponadczasowa pamiątka, dokumentująca dzień Waszego Ślubu, Wasze emocje i zabawę.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3343

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.25 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top