Fotograf Ślubny Wróbel Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2395/151661531018757300.png
Zabrze 41-800, woj. śląskie
Różańskiego
tel.: 505 618 879
http://www.wrobelstudio.pl
foto@wrobelstudio.pl
Fotograf Ślubny Wróbel Studio - Zabrze

Fotograf Ślubny WróbelStudio

Kim jestem prywatnie? Lubię cieszyć się życiem. Nie lubię nudy oraz traktowania wszystkiego zbyt serio. Praca fotografa jest dla mnie inspiracją oraz motorem do wdrażania nowych i ciekawych projektów. Mam do siebie dystans i sam czasem również staję przed obiektywem!

Mówią, że fotografia jest sztuką – jasne, że tak! Dla mnie to przede wszystkim jednak dobra zabawa. Sesje fotograficzne dają mi możliwość podróżowania. Odkrywam wtedy nowe miejsca, poznaję świetnych ludzi. Trochę jestem wariatem ;P Kiedy staję za aparatem, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Mogę fotografować na szczycie góry, albo zawieszony na linie wspinaczkowej. Im większe wyzwanie, tym robi się ciekawiej.

Poza fotografią nie mogę żyć bez kawy, spotkań towarzyskich przy dobrym whisky lub piwie:), tatuaży, gier planszowych, podróży, wypadów za miasto na rowerze, wędrówek górskich.

Dzień zaślubin jest wyjątkowym, niepowtarzalnym czasem. Każdy chciałby choć na moment zatrzymać te chwile, by ożyły wspomnienia nawet po wielu latach. Pomysłem na to, jest fotografia ślubna – to wspaniały sposób zatrzymania ulotności tych najważniejszych w życiu momentów.

Jeżeli moje zdjęcia zrobiły na Was wrażenie i jesteście zainteresowani współpracą zapraszam do kontaktu telefonicznego lub do zakładki „kontakt”.

Przy dobrej kawie z chęcią poznam Wasze oczekiwania, wyobrażenia, a także wymienimy propozycje by wspólnie stworzyć pakiet odpowiadający Waszym potrzebom.

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2506

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top