Fotograf Ślubny

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2768/151661839686640700.png
Drawsko Pomorskie 78-500, woj. zachodniopomorskie
Piłsudskiego 2
tel.: 602 231 129
http://www.dawidrolew.pl
kontakt@dawidrolew.pl
Fotograf  Ślubny - Drawsko Pomorskie

 Fotografia towarzyszy mi już od wielu lat; właściwie to miałem z nią do czynienia niemal od urodzenia. Tą niesamowitą pasją zafascynowali mnie rodzice, którzy są również fotografami. Bezustanne błyski fleszy i dźwięk migawki aparatu to dla mnie codzienność. Pamięcią sięgam fotografii analogowej – aparaty na kliszę, wywoływanie zdjęć w ciemni przy powiększalnikach i chemikaliach; to wszystko pozwoliło mi zrozumieć na czym polega fotografia.

Jednak przełomem dla mnie okazała się przemiana fotografii analogowej na cyfrową, pierwsze mini-laby, oprogramowania graficzne i pierwsze aparaty cyfrowe. To właśnie możliwości fotografii cyfrowej, wpłynęły na moje dalsze zainteresowanie i poznawanie tej dziedziny. Początkowo przyglądałem się pracy różnych fotografów szukając swojego stylu i zastawiałem się czy fotografia mogła by być moim sposobem na życie. Oglądałem katalogi i ciągle pojawiały się pytania czy potrafię i czy jestem gotowy?

Nigdy bym nie poznał odpowiedzi na to pytania gdybym nie spróbował – Udało się; zrobiłem pierwszą sesję plenerową i pierwszy reportaż. Te chwile były niezwykle stresujące ale zaraz ekscytujące i ten dreszczyk emocji kiedy wiesz że czyjeś wspomnienia są w twoich rękach. Pierwsi klienci byli zachwyceni zdjęciami co nakręciło mnie jeszcze bardziej do dalszej pracy. Umiejętność uchwycenia tego momentu, ważnej chwili, nagłego ruchu, – okazało się dla mnie nie tylko pracą, ale i zabawą. Praca, którą naprawdę się uwielbia to marzenie każdego z nas. Swoje marzenia spełniam już od kilku lat.

Fotografia stała się moją pracą którą uwielbiam oraz sposobem na życie. Głównie zajmuje się fotografią ślubną. Poznaje niesamowitych ludzi, czerpie radość z fotografowania, emocji, wzruszeń, przeżywania dnia ślubu i tworzenia niesamowitych reportaży dla moich par. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Przygotowuje się tak jak by to było jedno niepowtarzalne wydarzenie a nie kolejny ślub. Zadowolenie par nakręca mnie do pracy i daje tą świadomość że to co robię jest dobre i docenione.

Reportaż z dnia ślubu

Fotografowanie obejmuje:

- przygotowania

- błogosławieństwo

- uroczystość kościelna lub USC

- życzenia, bramy

- zdjęcie grupowe wszystkich gości-fotografowane z drona oraz tradycyjnie

- sesja plenerowa w dniu ślubu (kilka ujęć portretowych)

- zabawa weselna

- czas pracy do oczepin włączenie (maksymalnie do godz. 1)

Para otrzymuje:

250 zdjęć po autorskiej obróbce na spersonalizowanym Pendrive z grawerem

100 wywołanych fotografii w formacie 15×23 na papierze satynowym profesjonalnym w tekstylnym pudełku z grawerem imion oraz daty ślubu

prywatną galerię internetową zabezpieczoną hasłem na okres 5 miesięcy

dojazd do 100km GRATIS!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1402

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top