Fotograf ślubny - Michał Czajkowski

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1862/149166314436329800.jpg
Bydgoszcz 85-808, woj. kujawsko-pomorskie
Białogardzka 18/20
tel.: 790 535 275
http://www.michalczajkowski.pl/oferta.html
info@michalczajkowski.pl
Fotograf ślubny - Michał Czajkowski - Bydgoszcz

Na pytanie: "Bez czego nie mógłbyś/nie mogłabyś żyć?" zapewne większość z nas odpowiedziałaby: "bez miłości". Ja również mogę się pod tą odpowiedzią podpisać, jednak musiałbym jeszcze dodać: i bez fotografii, jako że to jedna z moich wielkich miłości, jak i zatrzymywanie w kadrze tego właśnie uczucia.   Życie bez uczuć byłoby puste, dlatego chcielibyśmy aby chwile przepełnione miłością, radością, śmiechem, muzyką, tańcem i zabawą z rodziną i przyjaciółmi; najpiękniejsze chwile w naszym życiu jak ślub i wesele, trwały wiecznie. I choć czasu nie można zatrzymać, pragniemy te piękne momenty utrwalić, aby nie odeszły w zapomnienie, aby na zawsze zostały w naszym sercu. Jest jeden sposób, który sprawia, że jest to możliwe.

Dobrze wiemy, że gdy tylko otworzymy album ze zdjęciami, nagle przeniesiemy się w czasie i poczujemy na nowo radość tamtych dni; radość, którą będziemy mogli podzielić się z bliskimi. Wiemy, że gdy za parę lat zechcemy opowiedzieć naszym dzieciom, a później wnukom historię naszej miłości, będziemy mogli pokazać im jak wyglądaliśmy w dzień ślubu i jacy byliśmy w ten niezapomniany dzień szczęśliwi. Ta magia fotografii sprawia, że co dzień odkrywam ją na nowo, a moja fascynacja nią nie przemija, a z dnia na dzień rośnie. Takiej nieprzemijającej fascynacji i odkrywania się każdego dnia na nowo życzę wszystkim zakochanym parom.

Pary z okolic Bydgoszczy, Torunia, Gdańska i Poznania, które mają w planach stanąć na ślubnym kobiercu, serdecznie zapraszam do współpracy. Obecnie jestem na etapie budowania własnego portfolio, dlatego jestem gotów wykonać zlecenie jedynie za zwrot kosztów (dojazd, ewentualny nocleg). Wszystkie zdjęcia przekażę na płycie DVD gotowe do wywołania. Wszystko czego oczekuję od Państwa to zaufania i możliwości umieszczenia fotografii w moim portfolio. Oferta będzie ważna do września 2012 roku.   Michał Czajkowski

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3662

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top