Fotograf Robert Durlik

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3251/150669972116067400.png
Kielce 25-729, woj. świętokrzyskie
Różana 20
tel.: 605 202 552
http://fotografdurlik.kielce.pl
robertdurlik@op.pl
Fotograf Robert Durlik - Kielce

 Jestem do Państwa dyspozycji we wszystkich chwilach dnia ślubu. Wykonuję dokumentację fotograficzną począwszy od przygotowań i błogosławieństwa w domu, poprzez ceremonię w kościele, zdjęcia plenerowe, a na zabawie weselnej skończywszy. Dysponuję profesjonalnym sprzętem fotograficznym firmy nikon.

Pracuję na najwyższej jakości materiałach, a wszystko po to, żeby Wasze zdjęcia były wyjątkowe i piękne... Fotografia to dla mnie nie tylko zawód to przede wszystkim pasja, dlatego możecie być Państwo pewni, że zamawiając u mnie oprawę fotograficzną waszego ślubu , nie będziecie tego żałować oglądając gotowe zdjęcia.

Zapraszam do odwiedzenia galerii zdjęć, gdzie zobaczycie jak wyglądają zrealizowane przeze mnie projekty. Do każdego nowego zlecenia przygotowuje się solidnie i z pełnym zaangażowaniem. Dbam o każdy szczegół, by sprostać wszystkim oczekiwaniom moich klientów. Takie działanie daje mi wiele satysfakcji.

Do zobaczenia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1731

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 13.10.2019
Rewelacyjny fotograf i fantastyczne zdjęcia które robi :), ale co ważne super człowiek z którym jest bardzo dobry kontakt podczas pracy! Gorąco polecam każdemu kto szuka profesjonalisty, no ale oczywiście też albo przede wszystkim rewelacyjnych zdjęć, które są pamiątką na całe życie!!!
Top