Fotograf Jerzy Modrak

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2462/149166315805746900.jpg
Warszawa 02-384, woj. mazowieckie
Włodarzewska 57 D / 22
tel.: 604 852 576
http://jerzymodrak.fotografia-weselna.pl/
info@jerzymodrak.com
Fotograf Jerzy Modrak - Warszawa

W swojej długiej karierze profesjonalnej fotografowałem prawie wszystko. Celebrytów jak Krystyna Janda, Andrzej Chyra czy bracia Pazura dla pism kolorowych jak Pani, Elle, Uroda, CKM czy Playboy.
Dostawałem zlecenia od wielkich korporacji czy agencji public relations. Wykonywałem fotografie reklamowe i reportaże podróżnicze dla pism turystycznych w kraju i za granicą.

Nie ma jednak dla mnie niczego tak pasjonującego jak fotografowanie ślubów. Kręci mnie atmosfera tego szczególnego dnia i pozytywne uczucia jakie u wszystkich wzbudza. Uśmiechy i życzliwość skierowane do Młodej Pary. Bywa, że i łzy w oczach. I to nie tylko u najbliższych Nowożeńcom osób.

Uprawiam fotografię nowoczesną, dynamiczną, pełną uczuć, ciepła i humoru. Bawię się różnymi konwencjami.

W pracy pomaga mi asystent , co daje gwarancję, że każdy z najważniejszych momentów tego dnia zostanie uchwycony w pięknym zdjęciu.

Mam zaszczyt należeć do prestiżowych międzynarodowych organizacji zreszających najwybitniejszych fotografów ślubnych: Wedding Photojournalist Association oraz Artistic Guild of Wedding Photojournalist Association.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1922

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top