Foto Zibi Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1772/149166314225142100.jpg
Ozimek 46-040, woj. opolskie
Mickiewicza 7/12
tel.: 785 772 462
http://www.foto-zibi.pl
info@foto-zibi.pl
Foto Zibi Studio - Ozimek

Myślę, że w tym wyjątkowym dniu dzieje się coś magicznego i dlatego wydarzenia te zasługują na wyjątkowe fotografie. Niezależnie od tego czy jestem z Wami tylko w czasie zaślubin czy przez cały dzień oferuję to samo - maksymalne zaangażowanie, swoje najlepsze pomysły i doświadczenie. Fotografia ślubna jest moją pasją, dlatego w każde pojedyncze zdjęcie wkładam całe serce.

Staram się aby moje zdjęcia żyły, aby patrząc na nie dało się poczuć zapach tego dnia, usłyszeć muzykę i najważniejsze - aby emocje na nich zawarte były szczere i wzruszające. Stresujące pozowanie staram się ograniczyć do minimum. Nie ingeruję w uroczystość, lecz obserwuję i zatrzymuję dla Was najpiękniejsze kadry. W czasie uroczystości wykonuję około 2000 zdjęć. Następnego dnia wybieram najlepsze i te poddaję dalszej obróbce ( kadrowanie, kolorystyka, jasność oraz zależnie od potrzeb retusz).

Ostatecznie zostaje z tego od około 200 zdjęć. Cały profesjonalnie obrobiony materiał zdjęciowy otrzymujecie na płycie DVD w pełnej rozdzielczości. Część zdjęć dostarczam w formie odbitek 15x21cm. Uzupełnieniem oferty są albumy wyklejane zdjęciami, fotoalbumy, fotoksiążki, slideshow na DVD i internetowe galerie WWW.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2406

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top