Foto Piotr Pietrzak

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2394/151887434302221300.jpg
Poczesna 42-262, woj. śląskie
Różana
tel.: 668 172 396
http://www.fotograf-wesele.pl/fotograf_slubny_piotr_czestochowa_f1346.html
piotroo@vp.pl
Foto Piotr Pietrzak - Poczesna

Foto Piotr

Jak wielkim przeżyciem dla dwojga zakochanych jest ślub, nie muszę pisać, bo to każdy pewnie wie. To doniosłe i bardzo ważne wydarzenie rodzinne, które wywołuje tylko pozytywne emocje. Wszystkie pary które planują ślub, pragną mieć pamiątkę z tej uroczystości.

Pamiątką są fotografie ślubne, które muszą być w sposób perfekcyjny wykonane i być wysokiej jakości. Doświadczony fotograf , dysponujący nowoczesnym sprzętem fotograficznym, na pewno zdjęcia i fotografie ślubne wykona doskonale.

Witam serdecznie wszystkie młode pary. Na imię mam Piotr, fotografią ślubną zajmuję się od kilku lat. Staram się oferować wysoką jakość usług, za przystępną cenę . Gwarantuję Wam, że na fotografiach ślubnych uwiecznię Wasze szczęście, radość i wszystkie emocje. Nie zabraknie żadnej chwili ważnej i doniosłej.

Przykładowa oferta:

- Wykonanie zdjęć w dniu ślubu od przygotowań do oczepin

- sesja plenerowa ( w tygodniu po ślubie )

- Fotoksięga 15 rozkładówek 30 stron, twarde sztywne karty formatu 30x60 cm,oprawa ecoskóra

- pokaz slajdów dvd

- wszystkie wykonane zdjęcia ok 1200 na płytach dvd

Zapraszam do kontaktu, celem omówienia szczegółów.

Pozdrawiam Piotr.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1635

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.10 / 5
głosów: 10
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 27.09.2021, ocena: 5
Gorąco polecam, współpraca z Panem Piotrem była niesamowicie przyjemna. Fantastycznie uchwycił na zdjęciach prawdziwe emocje towarzyszące nam w dniu ślubu. Dzięki niemu mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecam!
Dodano: 20.05.2021, ocena: 5
Super obsługa. Polecam
Dodano: 11.12.2019
Piotrek jest profesjonalistą z zamiłowania w pełnym tego słowa znaczeniu. Pomógł nam bezstresowo przeżyć najpiękniejszy dzień w naszym życiu służąc nam wskazówkami, pamiętając za nas o wszystkich detalach oraz przez samodzielne aranżowanie wyjątkowych zdjęć. Ponadto Piotr charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, jest wyjątkowo sympatyczny i towarzyski co zostało docenione przez gości weselnych. Jeśli szukasz profesjonalisty - zaufaj Piotrkowi - osobiście będziemy go polecać każdemu kto chce by ten wyjątkowy dzień został upamiętniony w należyty i wyjątkowy sposób!
Top