Foto Fun

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3882/149166318524950800.jpg
Kraków 30-428, woj. małopolskie
Zdunów 20A
tel.: 609 155 303 lub 697 530 650
http://www.fotofun.com.pl
foto@fotofun.com.pl
Foto Fun - Kraków

Ciekawość, z jaką przyglądamy się światu skierowała nas ku fotografii. Spacer po krakowskich uliczkach, wyjście w spowite śniegiem góry, ślub znajomych, pokazy mody alternatywnej, czy po prostu rodzinne spotkanie to dla nas kolejne okazje, by spojrzeć przez „oko” obiektywu.

Nasza fascynacja fotografią trwa już kilkanaście lat. To nasz sposób na otaczającą rzeczywistość. Uzupełniamy się i czerpiemy z wzajemnych doświadczeń.

Alicja

Choć osobiście wulkan energii, spełnia się bardziej w kameralnym klimacie fotografii portretowej, rodzinnej, czy dziecięcej. Niespokojny duch, który nie potrafi usiedzieć na miejscu. Pasjonatka rękodzieła; przez wiele lat spod jej ręki wychodziły gwardie aniołów. Zafascynowana techniką decoupage, a ostatnio przywracaniem starym meblom „drugiego życia”.

Adam

Dyskretny, a zarazem wnikliwy obserwator. Uwielbia zdjęcia „w akcji”, dlatego nieobcy jest mu reportaż ślubny czy uwiecznienie sportowego wydarzenia. Osobiście pasjonat futbolu i sportowej rywalizacji. Lubi uciekać z teleskopem 
w miejsca odległe od miejskich świateł, by w zaciszu obserwować ulubione gwiazdozbiory Kasjopei, Wielkiej czy Małej  Niedźwiedzicy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1522

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top