Foto Art Design

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2650/150788114201434200.png
Chełm 22-100, woj. lubelskie
Połaniecka 4/48
tel.: 502 764 767
http://fotoartdesign.pl
fotoartdesign@wp.pl
Foto Art Design - Chełm

Profesjonalna usługa w zakresie fotografii ślubnej, reportażowej, portretowej, artystycznej oraz użytkowej na zlecenie.
Aby wydobyć piękno uroczystości którą jest Ślub, urodziny dziecka, Pierwsza Komunia Św. lub inny ważny dzień trzeba, oprócz sporych umiejętności i odpowiedniego sprzętu, mieć zdolność do zauważania tych najwspanialszych momentów.

Fotografia, zarówno ślubna jak i rodzina daje możliwość nie tylko estetycznego ujęcia sytuacji, ale przede wszystkim ukazania całej masy emocji, które jej towarzyszą. Dlatego zawsze staram się wykonywać zdjęcia dobre technicznie, ale z artystycznym wyczuciem i reporterskim zacięciem.

Każdy reportaż czy sesja jest inna i do każdej podchodzę indywidualnie, ponieważ chcę, aby klienci byli dumni ze swoich fotografii i wracali do nich jeszcze przez wiele lat. Szczegóły każdego zlecenia ustalamy indywidualnie. Dlatego jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt – chętnie rozwieję wszelkie Wasze wątpliwości.
Pracujemy głównie na terenie woj. mazowieckiego, lubelskiego, karpackiego i bielskiego, a także na terenie całego kraju.

Z każdą osobą zainteresowaną wspólnie analizujemy preferencje, dobieramy pomysły i stylizację do konkretnej osoby (pary).

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2347

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top