FOTO-VIDEO ART

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2697/153910612913708000.jpg
Hrubieszów 22-500, woj. lubelskie
Ludna 20
tel.: 604 110 694 lub 84 697 22 36
http://fotovideoart.hrubieszow.info/
fotovideoart@op.pl
FOTO-VIDEO ART - Hrubieszów

Firma FOTO-VIDEO ART. Sławomir Kędziera istnieje od 1988 r. z siedzibą w Hrubieszowie. Od początku swojej działalności specjalizuje się w usługach foto-video tj. produkcją filmów i nagrań video różnych uroczystości i imprez a w szczególności ślubów, komunii, studniówek.

Posiadamy własne laboratorium w sieci Fujifilm. Obszar naszej działalności to nie tylko miasto Hrubieszów ale cały południowo-wschodni region Polski. Pracujemy w najnowszych cyfrowych technikach foto-video.

Oferujemy najwyższej jakości nagrania na płytach  Blu-Ray w formacie Full HD oraz standardowe DVD, zdjęcia w foto-albumie oprawianym w skórze oraz fotografie na płótnie w bardzo dużych formatach oprawianych w ramy. Od 2006 r. działamy z dużym powodzeniem w branży bardzo bliskiej fotografii tzn. poligrafii i reklamie.

Wykonujemy oprócz pieczątek, wizytówek, kart biznesowych, folderów i plakatów duże wydruki na papierach fotograficznych, bannerach, PCV i folii.
Od 2008 roku zajmujemy się własną produkcją foto-gadżetów t.j. zdjęć i napisów na kubkach, koszulkach, poszewkach, puzzlach, brelokach itp.

Zajmujemy się produkcją filmów reportażowych, ślubnych, komunijnych, studniówkowych, reklamowych w technice FullHD z możliwością rejestracji na nośnikach Blu-ray, DVD, flash. Filmujemy kamerami Sony oraz lustrzankami Canon.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 564

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top