Foto-Budka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3694/151756229847098100.png
Grodzisk Wielkopolski 62-065, woj. wielkopolskie
Czereśniowa 4
tel.: 697 927 070
http://www.foto-budka.com.pl
krystian@foto-budka.com.pl
Foto-Budka - Grodzisk Wielkopolski

Foto-Budka

Fotobudka to urządzenie które automatycznie wykonuje serię zdjęć, żeby po chwili samodzielnie i szybko je wydrukować - co jest kluczowym elementem atrakcji.

Fotobudkę wynajmuje się na określoną liczbę godzin, w czasie których uczestnicy robią sobie nieograniczoną ilość zdjęć. Fotobudka daje pełną wolność w pozowaniu, ze względu na to, że nie ma fotografa, stoi się swobodnie jak przed lustrem i widzi każdą swoją minę w ekranie monitora, przez co ma się wpływ na swoją kreację. Po kliknięciu na panelu dotykowym przycisku START, fotografie są robione automatycznie i wydrukowane w ciągu kilkunastu sekund.

Dodatkowo spora ilość gadżetów (okulary, kapelusze, sztuczne wąsy itp.) pozwoli na ciągłą zmianę aranżacji zdjęcia. Także tło przez którym ustawiają się fotografowani jest dostosowywane do rodzaju imprezy. Pamiątkowe zdjęcia zabiera się ze sobą, a zamawiający otrzyma wszystkie fotografie na płycie oraz dostęp do galerii internetowej. W zależności od zamówienia klient otrzymuje również album z wszystkimi zdjęciami oraz wpisami gości wykonany już w trakcie trwania imprezy (księga gości, księga życzeń).

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1925

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top