Foteina - Fotografia Ślubna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3660/150668264813402500.png
Sosnowiec 41-200, woj. śląskie
Kilińskiego
tel.: 32 29 02 90 29
http://www.fotografia-slubna-slask.cba.pl
foteina@wp.pl
Foteina - Fotografia Ślubna - Sosnowiec

Oferuję fotografię ślubną i mam nadzieję, że spodoba Wam się mój styl fotografowania. PROMOCJA - noferuję bezpłatnie w ramach usługi fotografii ślubnej na pełny pakiet - bezpłatną sesję plenerową w tygodniu. Innymi słowy sesja plenerowa w tygodniu jest bez dopłaty do standardowej opcji. W standardowej ofercie jest reportaż od przygotowań do oczepin oraz sesję plenerową w dniu ślubu.

W promocji oferuję dużą fotoksiążkę ślubną w cenie 300 zł, w ramach pełnego pakietu otrzymacie również INDYWIDUALNY projekt fotoksiążki o wartości 200 zł w cenie 0 zł. Teraz, to co najważniejsze zdjęcia, poddawane są obróbce graficznej (artystycznej, retusz), zdjęcia wykonywane są profesjonalnym sprzętem (trudne warunki oświetlenia, wysoka ostrość). W ramach pełnego pakietu oferuję grubo ponad 1000 zdjęć na DVD (niezabezpieczone, w pełnej rozdzielczości) w standardowej rynkowej cenie.

Kreatywnie Profesjonalnie Artystycznie Autorsko Klimatyczne sesje plenerowe Reportaże bogate jak film Wyjątkowe zdjęcia w wyjątkowej ofercie Zapraszam do galerii, bo i tak najważniejsze jest to czy zdjęcia będą się podobać.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1854

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top