Forum designe Cards - zaproszenia ślubne

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2969/151792679891886400.jpg
Warszawa 00-893, woj. mazowieckie
Ogrodowa 1a
tel.: 22 498 87 43
http://www.zaproszenia-slubne.com
marta.grot@zaproszenia-slubne.com
Forum designe Cards - zaproszenia ślubne - Warszawa

Drukarnia Artystyczna Forum Design Cards to miejsce, gdzie innowacyjna technologia druku spotyka się z kreatywnością, klasą i stylem.

Od ponad 19 lat zajmujemy się poligrafią druków ozdobnych, sprawiając, że każdy produkt wychodzący spod naszych rąk stanowi połączenie funkcjonalności z artyzmem.

Specjalnie dla Ciebie stworzymy zachwycające zaproszenia ślubne, ekskluzywne karty okolicznościowe i szeroką gamę innych druków ozdobnych. Papier jest naszą pasją i niewyczerpanym Ľródłem możliwości. Odkryj je razem z nami!

Silna marka w Polsce i za granicą

Początki naszej firmy to 1998 roku. Już wtedy stawialiśmy sobie ambitne cele, chcąc sprawić, by poligrafia druków ozdobnych wzniosła się na wyższy poziom. Determinacja, pasja, nieustanne podnoszenie jakości i szukanie nowych dróg do tworzenia zaproszeń i kart przyniosły nam sukces.

Obecnie Forum Design Cards to marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. Nasz zespół tworzy aż 50 osób – młodych, kreatywnych i otwartych na wyzwania. Zaufało nam tysiące Klientów – zarówno prywatnych, szukających idealnych weselnych zaproszeń czy spersonalizowanych kart, jak i tych biznesowych.

W pracy łączymy tradycję z nowoczesnością. Zaproszenia ślubne możemy wykonać wieloma technikami drukarskimi, od najstarszych do najnowszych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1879

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top